MOKiS: Dwie połówki pomarańczy. Wygraj bilet na najśmieszniejszą komedię romantyczną dla dorosłych

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza serdecznie na prawdopodobnie najśmieszniejszą komedię romantyczną dla dorosłych w gwiazdorskiej obsadzie

Już 29 września w sali widowiskowej MOKiS będzie można obejrzeć spektakl pn. „Dwie połówki pomarańczy”. W bohaterów romantycznego galimatiasu wcielą najlepsi polscy aktorzy teatralni i telewizyjni.

Bilety w cenie 60 zł i 75 zł dostępne w kasie Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu lub na www.impulsiveart.kupbilecik.pl.

O czym są „Dwie połówki pomarańczy”?

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego. To nie jest grzeczne przedstawienie.

 

W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie. Ten spektakl, to przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki. Dla wielkiej miłości zrobi się bowiem wszystko. Spektakl przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych.

- Nie wiedziałam, że można tak się świetnie bawić w teatrze. Razem z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że to najfajniejsza komedia jaką oglądaliśmy w teatrze. Boberek obłędny. Ubawiliśmy się bardzo. Szczerze polecam. Warto obejrzeć – mów Pani Agnieszka, która spektakl już obejrzała.

Wygraj podwójne zaproszenie

Mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na spektakl. Aby wziąć udział w spektaklu należy po zalogowaniu na stronie napisać wiadomość prywatną na konto Redakcja w tytule wpisując "Dwie połówki pomarańczy" i podając dane kontaktowe w celu przekazania biletu. Na wasze zgłoszenia czekamy do 17 września. 

materiał powstał przy współpracy z MOKiS 3.9

Powiązane tematy

Czytaj także