Prymus 2018: Starosta i wicestarosta wręczyli nagrody najlepszym uczniom w powiecie myślenickim

materiał promocyjny

Starosta Józef Tomal wraz z Wicestarostą Tomaszem Susiem wręczyli statuetki Prymusa oraz wyróżnienia dla najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych w powiecie myślenickim

Starosta Józef Tomal: Będziemy się starać, aby w 2019 roku dzisiejsze statuetki i wyróżnienia dla najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Myślenicki, przeistoczyły się w stypendia finansowe. Liczę na to, że ten dodatkowy bodziec będzie dla uczniów jeszcze większą motywacją do nauki i poszerzania zainteresowań.

Statuetkę przyznano w trzech kategoriach - liceów, techników i branżowych szkół I stopnia (ZSZ) - o jej otrzymaniu decydowała średnia ocen oraz dodatkowe osiągnięcia uczniów.

W tym roku Statuetkę Prymusa otrzymali:

Kategoria Liceum: Grzegorz Mirek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach ze średnią ocen 5,7

Kategoria Technikum: Damian Doroż z Zespołu Szkół w Dobczycach ze średnią ocen 5,69

Kategoria Branżowa Szkoła I Stopnia (ZSZ): Aleksandra Figiel z Zespołu Szkół w Dobczycach ze średnią ocen 5,27.

Władze Powiatu nagrodziły również wyróżniających się uczniów. Otrzymali oni dyplomy  i nagrody rzeczowe. Wśród nich znaleźli się: Konrad Pilch (ZSO Myślenicach), Milena Paniak (ZSO w Myślenicach), Grzegorz Mirek (ZSO w Myślenicach), Ignacy Buczek (ZSO w Myślenicach), Edyta Pęcek (ZSTE w Myślenicach), Konrad Zając (ZSTE w Myślenicach), Szymon Szymski (ZSTE w Myślenicach), Alicja Kudłacz (ZSTE w Myślenicach), Katarzyna Jamrozik (ZSOiZ w Lubniu), Bartłomiej Bodzioch (ZS w Dobczycach), Angelika Wójcik (ZS w Dobczycach).

Wicestarosta Tomasz Suś: Jesteście wizytówką i najlepszą reklamą dla szkół, osiągając takie wyniki w nauce. Rodzice i nauczyciele powinni być z Was dumni. My jesteśmy.

 

Materiał powstał we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Myślenicach

Powiązane tematy

Czytaj także