Piłka Nożna: Dalin – Garbarnia 2:1 (1:1)

Piłkarze Dalinu Myślenice na własnym boisku pokonali Garbarnię Kraków, która na kilka kolejek przed końcem rozgrywek zapewniła sobie awans do II ligi

Dalin Myślenice - Garbarnia Kraków 2-1 (1-1) 1-0 Biel 36’, 1-1 Praciak 37’, 2-1 Biel 63’

Bramki dla biało-zielonych strzelił Biel. Walka toczyła się głównie w środku pola. Mimo to po kilku minutach gry Garbarnia zdobyła pierwszy rzut rożny, jednak piłka trafiła w mur piłkarzy z Myślenic. Przełom w grze nastąpił w 35 min. kiedy po podaniu Góreckiego – jego kolega z drużyny Marchiński mógł zdobyć pierwszą bramkę. Powstrzymał go bramkarz przyjezdnych. Chwilę później po dośrodkowaniu Marchińskiego do piłki wyskoczył Biel i dwójka obrońców, jednak pomocnik Dalinu wygrał walkę w powietrzu i strzałem głową zdobył pierwszą bramkę dla biało-zielonych. Zaraz po gwizdku wznawiającym grę po strzale Praciaka Garbarbnia doprowadziła do remisu.

Na początku drugiej połowy przeważali gracze Dalinu, jednak nie potrafili zagrozić bramce Garbarzy. Udało się to po godzinie gry, kiedy po centrze Mizi – ponownie Biel strzałem głową umieścił piłkę w bramce nowego II ligowca.

Garbarze do końca meczu starali się wyrównać, jednak skuteczna gra Dalinu w defensywie uniemożliwiła im wywiezienie z Myślenic choćby jednego punktu. Była to trzecia porażka Garbarni Kraków w tym sezonie.