Okolice

Trzemeśnia: Trwa przebudowa Domu Pomocy Społecznej

Trzemeśnia: Trwa przebudowa Domu Pomocy Społecznej

Trwa przebudowa Domu Pomocy Społecznej w Trzemeśni. Prowadzone prace mają wpłynąć na poziom i warunki życia mieszkańców budynku

fot. myslenicki.pl

Prace prowadzone w DPS w Trzemeśni odbywają się w ramach projektu "Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej Biały Potok w Trzemeśni", realizowanego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, działanie 6.3. Projekt realizuje starostwo powiatowe w Myślenicach, a prace w DPS mają potrwać do 15 maja 2012 roku.

W ramach prowadzonych prac, obecny budynek DPS przejdzie przebudowę i modernizację, co ma poprawić jego funkcjonalność oraz wpłynąć na podniesienie poziomu jakości i warunków życia jego mieszkańców  - informuje starostwo powiatowe.

Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe w budynku B oraz prace termomodernizacyjne oraz przebudowa balkonów.

Dzięki Twojemu wsparciu możemy poruszać tematy, które są istotne dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Zabierz nas na wirtualną kawę – nawet najmniejszy gest ma znaczenie. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze (4)

  • Brak zdjęcia
    22 sie 2011

    to takie "wariatkowo"

    6 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
    23 sie 2011

    recydywisci szkoda ze nie ma pikusia;d wzieły go piekary

    4 5 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
    23 sie 2011

    Ukłon dla remontujących,niech i starszym osobom żyje się lepiej,skoro własne dzieci,oczywiście nie zawsze umieszczają je w takich instytucjach:(

    6 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
    17 wrz 2011

    [quote=gość: boniek] recydywisci szkoda ze nie ma pikusia;d wzieły go piekary [/quote]
    szkoda , pikus był klasykiem na wiosce i robił dobry klimat;p

    2 Odpowiedz

Zobacz więcej