Okolice

Jawornik: Pijany kierowca TIR-a staranował skodę

Jawornik: Pijany kierowca TIR-a staranował skodę

Dwudziestodziewięcioletni kierowca z Białorusi miał 0,4 promila

Na Zakopiance w Jaworniku kierujący ciężarówką po wyjechaniu z drogi podporządkowanej, na przełączce między jezdniami, a naczepą zahaczył o samochód osobowy. Nikt nie został ranny. 

Podczas interwencji policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy. 29-letni obywatel Białorusi miał 0,4 promila alkoholu. Pojazd został przekazany trzeźwemu zmiennikowi kierowcy. Obcokrajowiec tego samego dnia odpowiadał przed sądem za wykroczenie drogowe w tzw. trybie przyspieszonym. Zapłacił grzywnę i otrzymał także zakaz prowadzenia pojazdów na polskich drogach.

Komentarze (2)

 • 29 sty 2015

  na Boga: "Na Zakopiance w Jaworniku kierujący ciężarówką po wyjechaniu z drogi podporządkowanej, na przełączce między jezdniami, zarzucił naczepę na oczekujący tam do skrętu samochód osobowy."

  tego się czytać nie da...
  wysiadł z samochodu, podszedł do naczepy podniósł i zarzucił bo się nie wyrobił, przyczepę na skodę...

  33 1 Odpowiedz
  • 29 sty 2015

   Pisałem pisałem ,że redaktor za te publikacje do wymiany , lub korekty -to albo redakcja usuwa moje wpisy by nie było zwracania uwagi i nagminnie powtarzam nagminnie popełnia te same błędy stylistyczne lub ma swoich korektorów wpisów , lub sama się kryje po wieloma loginami którzy mocno negują moje uwagi i minusują, a tu po prostu zwyczajnie wystarczy tekst przeczytać przed publikacja i po temacie

   23 3 Odpowiedz

Zobacz więcej