Miasto

Nowe boisko przy ZS im. Andrzeja Średniawskiego

Nowe boisko przy ZS im. Andrzeja ŚredniawskiegoPrzy Zespole Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach powstało nowe boisko ze sztuczną murawą

- Dokładnie 5 lat temu otwarliśmy przy szkole halę widowiskowo-sportową – podczas otwarcia mówił dyrektor Cachel. – Czas pokazał, że była to inwestycja trafiona. Hala służy zarówno społeczności szkolnej, jak i lokalnej, a przez to stanowi doskonałą promocję szkoły i powiatu myślenickiego - dodał.  Podkreślał, że obecne boisko o wymiarach 18 na 30 metrów nie jest duże, ale w zupełności odpowiada potrzebom szkoły.


Boisko wielofunkcyjne przy Zespole Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach ma nawierzchnię ze sztucznej trawy o wymiarach 17,60 x29,40m. W ramach inwestycji zamontowano piłkochwyty oraz oświetlenie na słupach wokół boiska, obiekt ma również pełny monitoring. Budowę boiska sportowego przy ZS w Myślenicach w całości sfinansowano z budżetu Powiatu Myślenickiego, a łączna wartość inwestycji wyniosła około 400 tys. zł.

Powiązane tematy

Komentarze (14)

 • Samanta Rigerr 14 mar 2015

  Najlepsze jest zdjęcie nr 2 normalny cyrk....przypomina mi to towarzyszy z PZPR....A to przecież tylko boisko wybudowali....

  29 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  14 mar 2015

  ALEŚ pojechał.....

  21 5 Odpowiedz
 • 15 mar 2015

  Przy szkole znajduje się już bardzo fajny orlik w dodatku wielofunkcyjny i znacznie większy niż ten ze sztuczną murawą (dodajmy - nowiutki). No tak, należy on do Szkoły Specjalnej, która jest "przez ścianę" z Zespołem Średniawskiego. Czy tylko mnie dziwi, że dwójka dorosłych i (w to można wątpić) poważnych ludzi nie może się dogadać żeby kilkaset tysięcy (chyba naszych) pieniędzy wspólnie rozdysponować z pożytkiem?!
  Ta szkoła liczy kilkudziesięciu uczniów. Nikt mi nie powie że się nie pomieszczą. Boisko zewnętrzne które MA Średniawski za halą NIE JEST używane.Pewnie brzydkie.
  Moi drodzy chodzi o to że jak kilka miesięcy ulicą 3 Maja chodzi się jezdnią, bo chodnik jest rozkopany, jak brakuje placów zabaw dla dzieci i boisk w innych częściach miasta a ktoś pozwala na wydanie kilkuset tysięcy bo orlik jest jakimś wyznacznikiem pozycji społecznej i trzeba mieć swój to chol**a bierze. Szkoda, że większej pompy nie było..

  19 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  14 mar 2015

  A kto napisał że źle robią i otwierają boisko? Ja tylko pytam Po Co Nam Boisko Do Gry Skoro i Tak Nie Będzie Można Na Nim Grać?

  20 9 Odpowiedz
 • 14 mar 2015

  w Trzemeśni nie ma chodnika przez pół wsi, na to pytanie tzw radni odpowiadają ze nie ma pieniędzy. Skoro na boisko jest natomiast na podstawę bezpieczeństwa nie ma, to coś tutaj nie tak.
  Skoro budujecie boisko wielofunkcyjne, to gdzie koszykówka? siatkówka? tenis? badminton? jak już coś robić, to może właściwie?

  18 9 Odpowiedz

Zobacz więcej