Sport

Inside the Biotop 3: Internetowa premiera myślenickiego filmu [WIDEO]

Inside the Biotop 3: Internetowa premiera myślenickiego filmu [WIDEO]

 

Myślenicka premiera trzeciej odsłony filmu Inside The Biotop miała miejsce w lutym. Film właśnie trafił do sieci

- Sukces filmu Inside The Biotop 2 uwieńczony zwycięstwem w konkursach: JOY RIDE OSCARY 2014, WOODRIDE 2014 oraz drugim miejscem na OFF PLUS CAMERA 2014, sprawił, że podjęliśmy się nakręcenia trzeciej części filmu - mówią autorzy. 

Inside The Biotop 3 to jeszcze więcej dobrej jazdy, emocji, świetnej muzyki, a przede wszystkim zajawki w wykonaniu zawodników teamu Biotop Racing. 

Materiał wideo miał swoją pierwszą premierę 6 lutego 2015 roku w kinie "Kijów" w Krakowie. Sala licząca 828 miejsc wypełniła się cała, a bilety sprzedawały się do ostatniej minuty przed seansem. Myślenicka premiera odbyła się 13 lutego w Myślenicach i również zapełniła salę. 

Dzisiaj myślenicką produkcję można obejrzeć w internecie:

Powiązane tematy

Komentarze (3)

 • mirek@ 16 mar 2015

  dooobre wariaty! i pomyslec ze film takiej jakosci mozna zrobic w myslenicach BRAWO!

  36 10 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  16 mar 2015

  super film i pasja!
  pewnie będę zaraz obrzucony komentarzami ale quad w lesie mi się nie podoba...często z dzieciakami chodzę i nie chce wiedzieć co by mogło się stać.

  35 11 Odpowiedz
 • 16 mar 2015

  Oglądnąłem i na prawdę nie żałuję ostatnich 31minut i 23sekund mojego życia! Tak dobrych filmów sportowych w Polsce się nie widzi zbyt często, a ten film jest poziomem na skalę światową, mimo że nie jest zrobiony przez "hoolywoodzką" firmę filmową! Gratulacje dla całej ekipy od strony technicznej, ujęcia, montaż, kolorystyka dobrana do każdego epizodu - po prostu bomba! Ciężko uwierzyć, że da się zrobić taki progres w ciągu roku, bo różnica między trójką, a dwójką to przepaść :)

  34 11 Odpowiedz

Zobacz więcej

Ruszył sezon tenisowy 2024
Tenis 1

Ruszył sezon tenisowy 2024

Pierwszy turniej w sezonie 2024 w Myślenicach w kategorii open wygrał Robert Tram, a w kategorii 55+ najlepszy okazał się Andrzej Kołodziejczyk   Na kortach...