Puchar Wójta dla Clepardii

Oldboye Clepardii zdobyli puchar wójta podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej Oldboyów

W hali sportowej w Raciechowicach oraz w Wiśniowej rozegrano XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów. Do rozgrywek zgłosiło się 11 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy, gdzie rozgrywano mecze systemem „każdy z każdym”. Do finału turnieju awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. W finałowych zmaganiach spotkały się drużyny: Grodziska Raciechowice, Trzemeśni, Clepardi i Nowej Huty.

W pierwszym półfinale Grodzisko przegrało po rzutach karnych z Trzemeśnią (1-3), natomiast Clepardia wygrała z Nową Hutą 3-1. W finale Clepardia okazała się lepsza od Trzemeśni 4-1, i to właśnie Clepardia zajęła 1 miejsce w turnieju, 2 przypadło drużynie z Trzemeśni.

W meczu o 3 miejsce drużyna z Nowej Huty pokonała 4-0 Grodzisko Raciechowice. Najlepszym bramkarzem turnieju został Szewczyk Bogdan (Nowa Huta). Najlepszym zawodnikiem został Marchewka Marek z Clepardii.