Miasto

Ukradł portfel w sklepie. Grozi mu 5 lat więzienia

Ukradł portfel w sklepie. Grozi mu 5 lat więzienia

Policjanci zatrzymali 75-latka, który w jednym z myślenickich dyskontów ukradł portfel robiącej tam zakupy kobiecie 

Na terenie jednego z myślenickich dyskontów 75-latek ukradł mieszance Pcimia portfel z pieniędzmi i dokumentami. Policjanci przejrzeli monitoring i następnego dnia w tym samym sklepie zatrzymali złodzieja. Okazał się nim mieszkaniec Myślenic.

Przyznał się do winy. Jak się okazało portfel z dokumentami ukrył w pasażu przy myślenickim Rynku, a około 700 zł zabrał. Skradzione pieniądze uszczuplone o niewielką kwotę, którą mężczyzna zdążył wydać, przekazano poszkodowanej. Mężczyzna usłyszał zarzut zaboru cudzej rzeczy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (17)

 • OKOKI 20 mar 2015

  To jest polskie prawo. Dziadek ukradł 700 zł i grozi mu 5 lat więzienia. Rządowe warchoły takie jak Nowak ,Belka czy Sienkiewicz kupczą państwem co zakrawa na zdradę państwa polskiego za co przed wojną była kara śmierci. Dalej chodzą wolni i nie staną nawet przed sądem. Inne prawo dla bogatych inne dla biednych. To jest polska pseudodemokracja w wykonaniu Platfusa Obywatelskiego.

  58 8 Odpowiedz
 • 20 mar 2015

  Ach ta młodzież ha ha

  40 3 Odpowiedz
 • OKOKI 21 mar 2015

  Oczywiście ze kara się należy dla każdego przestępcy czy złodzieja.Tylko współmierna do czynu.Dziadkowi grozi za 700 zł 5 lat a delikwent pod wpływem narkotyków zabił samochodem 5 osób i dostał 8 lat więzienia.Co to za prawo jest w tym kraju.

  28 4 Odpowiedz
 • 21 mar 2015

  i dziadkowi przywalą 5 lat a takiemu co gwałci tylko 2 w zawieszeniu ah to polskie prawo

  27 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 mar 2015

  Blizej popatrz na nasze podworko

  17 5 Odpowiedz

Zobacz więcej