Miasto

Dwie osoby ranne na Zakopiance

Dwie osoby ranne na Zakopiance

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku do jakiego doszło na Zakopiance w Myślenicach

Wczoraj (29.03.2015 r.) kilka minut po godzinie 15-tej doszło do wypadku na drodze krajowej nr 7 „Zakopiance”. 

Kiedy strażacy pojawili się na miejscu zastali dwa rozbite samochody osobowe. Renault blokował jeden pas drogi, natomiast volvo znajdował się między pasami na barierach ochronnych. 

W wyniku wypadku poszkodowane zostały 2 osoby. Trafiły do myślenickiego szpitala. Policja ustala przyczynę zdarzenia.

 

Komentarze (3)

 • 1 kwi 2015

  Tak widziałem wypadek "na świeżo" jakieś 30minut po i nie ciekawie to wyglądało stałem na światłach na wyjeździe z Orlenu w stronę Krakowa mam zielone i czekam standardowo 5 sekund zanim ruszę i jadę a tu pan w zielonym punto na czerwonym świetle przejechał mi 10cm przed maską przy policji itp. bo się zapatrzył na wypadek i nie wiedział że ma czerwone.... Dlatego jestem zdania że wyjazd na Kraków powinien być przez lokalną wzdłuż zakopianki na most na Polankę i za mostem skręt na Kraków bo ludzie po prostu olewają światła jak od Krakowa ich nie ma to myślą że już do Zakopanego tak będzie....

  19 13 Odpowiedz
 • 1 kwi 2015

  Zmianą organizacji ruchu nie nauczysz ludzi myślenia!

  25 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  2 kwi 2015

  Ale tak powinno być od początku,żadnych świateł w tym miejscu tylko wjazd do miasta a wyjazd przez wiadukt na Polankę .Ale wadza wie lepiej co jest dobre i załatwili dla kogoś światła na których non stop są wypadki i które na dodatek powodują korki.

  8 9 Odpowiedz

Zobacz więcej