Sport

Piłka nożna V liga: Dwie porażki Orła i ostatnie miejsce

Piłka nożna V liga: Dwie porażki Orła i ostatnie miejsce

Najpierw z Rabą Dobczyce 2:4, a następnie z Wolnymi Kłaj 0:1. Orzeł ostatni w tabeli

W inauguracyjnym spotkaniu Orzeł przegrał na wyjeździe z Rabą Dobczyce 2:4, a w drugim meczu z Wolnymi Kłaj 0:1. 

Po dwóch kolejkach rundy wiosennej piłkarze z Dolnego Przedmieścia zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a przedostatni Rudnik odskoczył im na 3 punkty. 

Kolejny mecz zaplanowano na 11 kwietnia na godz. 18 na stadionie Orła w Myślenicach. Myślenicka drużyna zmierzy się właśnie z Rudnikiem. Będzie to spotkanie decydujące, ponieważ porażka sprawi, że 6-punktowa różnica może być ciężka do odrobienia. 

Powiązane tematy

Komentarze (13)

 • 7 kwi 2015

  Orzeł to nie jest myślenicka drużyna to drużyna burmistrza Ostrowskiego. W uczciwej walce jakoś nie idzie Ostrowskim tak dobrze jak w wyborach, nie pomógł brat w drużynie ani rodzina w zarządzie. Tak trzymać, odwrócić tabelę to Orzeł na czele !!!

  21 9 Odpowiedz
 • Marian 7 kwi 2015

  seniorów Dalinu nie ma już od ponad pół roku a w Orle dalej macie jakiś kompleks odnośnie tego klubu, każda wypowiedź Dalin to Dalin tamto... przypominam ze chcąc się utrzymać w lidze nie będziecie musieli wygrywać z Dalinem tylko Gościbią, Rokitą itd. Lepiej może dla myślenickiej piłki będzie jak skupicie się na tym. Nie chciałbym widzieć Orła kopiącego się w klasie A. Życzę samych zwycięstw! Powodzenia!

  12 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  7 kwi 2015

  Cenzor w akcji.

  9 2 Odpowiedz
 • mirek@ 7 kwi 2015

  patrzac na tabele to kluczowe beda mecze z rudnikiem, sledzejowicami, dziekanowia, goscibia, i rokita. tylko ze tzeba zaczac wygrywac a w tym sezonie orzel ma z tym problem. 3mam za was kciuki w koncu to myslenicka druzyna i zle byloby gdyby spadla

  10 6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  7 kwi 2015

  "nagrodę" dotacje, darowiznę itp. bo nie może to być nazwane jako oficjalna zapłata czy wypłata. Gdy wahały się losy seniorów Dalinu dostałem informację że UMIG nie może finansować rozgrywek seniorów którzy pobierają pieniądze, tylko dzieci i młodzież. Wiec drużyna będąca w 3 lidze gdzie koszty utrzymania są duże(Dalin miał i tak najniższe koszty w całej 3 lidze) niema szans aby klub "zarobił" te pieniądze nie przeznaczając z dotacji. Więc jak ktoś mówi że Orzeł nie dostaję "nagród" to jak utrzymuję budynek, jakiś tam zarząd, wyjazdy na mecze no i dzieciaki, oczywiście że dostają przy czym powinni rozliczać osobno seniorską drużynę lub zlikwidować jak Dalin bo przecie UMIG nie może finansować gry dorosłych. Może chłopaki nie biorą pieniędzy za grę ale całe zaplecze trzeba opłacić...
  Życzę im sukcesów i w jesieni zobaczymy derby Dalin-Orzeł w ligowych rozgrywkach.

  8 4 Odpowiedz

Zobacz więcej