Kultura

Dni Sułkowic 2015: Zagrają Tacy Sami - Lady Pank Show i Andre

Dni Sułkowic 2015: Zagrają Tacy Sami - Lady Pank Show i Andre

Dni Sułkowic odbędą się w dniach 11-12 lipca a gwiazdami tegorocznej edycji będą zespoły Tacy Sami - Lady Pank Show i Andre

Na scenie wystąpi również zespół Ostatni w Raju oraz lokalni artyści. Podczas dwudniowego święta Sułkowic odbędzie się także turniej mega piłkarzyków, po koncertach głównych gwiazd odbędzie się dyskoteka. 

 

Imprezę zakończy pokaz fajerwerków.

ANDRE TACY SAMI - LADY PANK SHOW

Komentarze (10)

 • Brak zdjęcia
  2 cze 2015

  Ja natomiast uważam że w Myślenicach gdyby zagrali zespoły takie jak w Sułkowicach o wiele lepiej ludzie bawiliby się, wyluzowali by przed kolejnym ciężkim tygodniem. Można byłoby spędzić naprawdę fajnie czas.
  Pokaz fajerwerków też fajna sprawa. Ja do obecnych zespołów które będą na Dniach Myślenic nic nie mam ale uważam że dużo lepiej ludzie bawiliby się na takich jak będą w Sułkowicach. Czasami nie trzeba zespoły wielkiej sceny aby rozkręcić porządnie ludzi i bawić się niesamowicie dobrze.

  39 9 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  2 cze 2015

  Czemu w Myślenicach nie mogą zagrać takie fajne zespoły...

  25 15 Odpowiedz
 • 3 cze 2015

  Czemu u nas nie będzie ANDRE??? U nas zawsze na poważnie, ambitnie i z wielkimi gwiazdami a właśnie jeden dzień Dni Myślenic mógłby być z muzyką disco-polo, wszyscy by się świetnie bawili.

  16 10 Odpowiedz
 • Peex 2 cze 2015

  Andre w drugi dzień.

  12 6 Odpowiedz
 • 22 cze 2015

  Jezu już mam dość tych hitów disco polo po dziurki w nosie wszędzie gdzie nie pościsz radia czy telewizja to disco polo nie można zaprosić takich zespołów jak perfekt i innych znanych zespołów tyko taką mordownie disco polo jak nie mają kasy na inne zespoły to zróbmy zrzutkę na nie dramat co rok to gorzej żal !!!!!!

  4 4 Odpowiedz

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...