Kultura

Dni Dobczyc 2015: Zagrają Power Play, DJ Hubertus, Donatan i Cleo oraz Zbigniew Wodecki

Dni Dobczyc 2015: Zagrają Power Play, DJ Hubertus, Donatan i Cleo oraz Zbigniew Wodecki

 

Święto Dobczyc zaplanowano na weekend 17-19 lipca. Podczas trzech dni dziać będzie się nie tylko na głównej scenie

Podczas dwudziestych Dni Dobczyc, które odbędą się w dniach 17-18 lipca w piątek na scenie wystąpi zespół Powerplay i DJ Hubertus, w sobotę Donatan i Cleo, natomiast w niedzielę Zbigniew Wodecki z zespołem. 

 

Power Play

Donatan i Cleo 

Zbigniew Wodecki

Komentarze (13)

 • Brak zdjęcia
  6 cze 2015

  Proszę dało się.. Sułkowice świetne zespoły, Dobczyce świetne zespoły, Myślenice jak zwykle nie potrafią rozbawić ludzi... , Powerplay i DJ Hubertus, w sobotę Donatan i Cleo, natomiast w niedzielę Zbigniew Wodecki z zespołem. , brawo za wybór ! muzyka dla wszystkich ludzi a nie smuty na scenie. Kolejne miasto które pokazało że da się !, gdzie popatrzę tam fajne zespoły oprócz Myślenic.

  53 13 Odpowiedz
 • 6 cze 2015

  Dla mnie Cleo i Donatan (czy jak im tam ) to kaszana straszna . Nazywam to przerostem formy nad treścią . Dużo "robią" mało grają . To zresztą ogólna tendencja w tzw. show biznesie . Wystarczy wypromować ładną "laskę" która jeszcze wykona pod publikę odpowiednie ruchy i podjarana " gawiedź " się bawi . Prymitywizm zawsze dociera do ludu - bo to proste , łatwe i nie wymaga uruchomienia struktur mózgowych !

  21 10 Odpowiedz
 • 6 cze 2015

  słuchałem Wodeckiego na żywo - odlot !!!! - pani Chylińska do pięt nie dorasta - a Pectus w ogóle !!! - wybór Myślenic to kolejna porażka - bez dalszego komentarza.

  18 6 Odpowiedz
 • katarzyna salawa 7 cze 2015

  Tegoroczne Dni Myślenic to zupełna porażka!!!!!

  16 5 Odpowiedz
 • 6 cze 2015

  maryjan, kaszana jak to piszesz to będzie w Myślenicach bo nasz urząd nie potrafi nic dobrze zrobić. Ja zazdroszczę Dobczycom. Widać że jak się chce to można z organizować porządną imprezę.

  18 7 Odpowiedz

Zobacz więcej