Sport

BMX City Cup 2015 [WIDEO]

BMX City Cup 2015 [WIDEO]

Pierwsze miejsce zajął Timur Jaworski przed Dawidem Dobiją i Miłoszem Reszkiewiczem oraz Michałem Górskim. Nagrodę za ewolucję dnia otrzymał Miłosz Reszkiewicz

Myślenice BMX City Cup były drugą edycją ogólnopolskich zawodów rowerowych, które odbyły się na skateparku na Zarabiu. Zawody odbyły się w najpopularniejszej formule: eliminacji, przejazdów półfinałowych oraz finałów. Dodatkową konkurencją była nagroda „SLOPE Best Trick“ dla najlepszej ewolucji dnia. 

Na zawodach oprócz sportu nie zabrakło muzyki granej na żywo. Oprócz Dj'ów wystąpił zespół „The Chop Chops” grający rocka zakropionego funkiem i bluesem.

Dodatkową atrakcją był Graffiti Jam podczas którego zaproszeni artyści odmalowali skatepark, oraz betonowe murki nad Jazem. 

Pierwsze miejsce zajął Timur Jaworski przed Dawidem Dobiją i Miłoszem Reszkiewiczem oraz Michałem Górskim. Nagrodę za ewolucję dnia otrzymał Miłosz Reszkiewicz.

Powiązane tematy

Myślenice BMX City Cup 2014 [WIDEO]
Sport 2

Myślenice BMX City Cup 2014 [WIDEO]

W skateparku na Zarabiu odbyły się zawody rowerowe BMX. Zawodnicy rywalizowali na terenie całego parku oraz w konkurencji best-trick na najlepszą ewolucję

Komentarze

Zobacz więcej