Miasto

Starosta stanie przed sądem

Starosta stanie przed sądem

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko staroście. Jest podejrzany o molestowanie

Starosta jest podejrzany o molestowanie. Postawiony został zarzut z artykułu 199 § 1 Kodeksu Karnego za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawa dotyczy konfliktu na linii starosta-była dyrektor Zespołu Szkół w Dobczycach.

Termin pierwszej rozprawy wstępnie wyznaczono na listopad.

 Na ten temat dyskutujecie na forum

Komentarze (26)

 • 15 lip 2015

  buractwo to jest to, że tego nie widzisz. widać słabo poinformowany jesteś. zresztą nie ma co dyskutować z zagorzałymi zwolennikami niby prawa i sprawiedliwości. pani dudek akurat sobie przypomniała po 5 latach na dzień przed ciszą wyborcza ze była molestowana hahah, jak w filmie.

  55 4 Odpowiedz
 • XXX ... 16 lip 2015

  Czytałam w gazecie na ten temat, z całym szacunkiem bo jestem akurat zwolennikiem opozycyjnej partii niż ta o której wszyscy się tu rozpisują, czy Pan starosta będzie mieć udowodnioną winę czy nie, mnie bawi fakt że Pani BYŁA JUŻ dyrektor szkół, po takim czasie dopiero teraz złożyła sprawę do sądu. Czemu nie zrobiła tego wcześniej skoro miało trwać to tyle lat ?! I nie piszcie tutaj że biedna i pokrzywdzona ofiara dopiero teraz się odważyła ... ble ble ble ... Gdy coś mi nie pasuje jest tyle organów ścigania ze naprawdę szczególnie że "molestowanie" jest tak mocno piętnowane w naszym kraju ... i nie trzeba czekać AŻ TYLE LAT DO KOŃCA KADENCJI czy jak było napisane "nieprawidłowego odwołania jej z funkcji dyrektora szkoły !!!

  55 7 Odpowiedz
 • 16 lip 2015

  Pani ex dyrektor jest najlepszym przykładem jak wprowadzać mobbing wśród podwładnych i teraz patrzy na innych przez swój własny przykład. Jej niecne zagrania zaczęły ją prześladować, ale to tylko jej wyobraźnia. Natomiast na rękę jest to tym, którzy pociągają za jej sznureczki. A kiedy już nie będzie potrzebna...

  53 4 Odpowiedz
 • 16 lip 2015

  KINIA, dalsza zabawa trwa: CELEBRYTKA Beata lansuje się już w kilku mediach jako uciemiężona. Czyżby się obawiała przegrania sprawy i szukała wyjścia z sytuacji? Bo na pewno nie tak zachowują się osoby molestowane (szukają sprawiedliwości, ale nie rozgłosu). To już jest raczej panika. Dlaczego nie czeka do rozprawy, skoro uważa że ma rację??? Pani Beato a co będzie jak prawda wyjdzie na jaw? Warto pogarszać sytuację? Klakierzy na chwilę poklaskają ale w końcu zostaną zgliszcza...

  52 3 Odpowiedz
 • mirek@ 14 lip 2015

  zwróc uwage ze jak sam piszesz to PODEJRZENIE! jeszcze nikt nikomu nie udowodnił winy, a w naszym kraju istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności. Z ferowaniem wyroków musisz poczekać aż sprawa się wyjaśni. Sam nie oceniam nikogo w tej sytuacji, bo trudno mi wydać wyrok jak było. Będę czekał na rozstrzygnięcie tej sprawy.

  56 13 Odpowiedz

Zobacz więcej