Rozrywka

TO TRZEBA ZOBACZYĆ: Myślenice z lotu ptaka w najwyższej rozdzielczości [WIDEO]

W sieci pojawił się film obrazujący Myślenice z lotu ptaka. Ujęcia są wyjątkowe

Nagranie kilkukrotnie otrzymaliśmy od Was na redakcja@miasto-info.pl. Zobaczcie jak wygląda nasze miasto widziane z góry, zwłaszcza że nagranie zostało wykonane w najwyższej rozdzielczości. 

Komentarze

 • mirek@ 27 lip 2015

  rewelacja :) nasze miasteczko jest naprawde ladne!

  29 27 Odpowiedz
  • OKOKI 27 lip 2015

   Wystarczy zejść z obłoków na ziemie, rozwalone zarabie, rozwalony jazz dolny,sterty śmieci wszędzie, których urząd miasta ani myśli posprzątać ,rozwalony plac zabaw na zarabiu ,dziury w drogach, chraści i krzaki rosnące przy drogach, do dzisiaj nie posprzątany piach po zimie przy krawężnikach itd. itd.Ale z lotu ptaka wygląda to cudnie ,ach jak wspaniale, można się podniecić.

   49 36 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Takie sobie...

  16 21 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Smęty straszne . Jak można oglądać rynek przez 15 minut ?

  31 13 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Można by to wykorzystać w promocji miasta ... Proponowałabym tylko aby przyspieszyć kadry bo w tej formie jest mało zjadliwe.

  28 4 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Z wysoką rozdzielczością mało to ma wspólnego, a ostrość błądzi .....

  15 20 Odpowiedz
  • 30 lip 2015

   Mało wspólnego to ma ten komentarz z prawdą bo wyższej jakości serwis YouTube nie obsługuje, tą, należy umieć włączyć w ustawieniach, pozdrawiam ;)

   12 1 Odpowiedz
   • 31 lip 2015

    Oglądałem to na yuotube i to w rozdzielczości 2160p i nikt mnie nie przekona, że to jest świetna jakość. Producenci mamią nas parametrami takie urządzenia jak kamerki tak w telefonach jak i dronach. System 4K potrzebuje dobrego sprzętu a przede wszystkim bardzo dobrych obiektywów. Ten film oczywiście maj lepszą jakość niż inne z którymi porównujemy robione w uboższych systemach. Ale jak popatrzysz na film (w rozdzielczości 2160) to dokładnie widać skoki przy obrocie kamerą i zanikanie ostrości.

    Przepraszam autora filmu, sam z wielkim zainteresowaniem go obejrzałem i dzięki, ze mogłem oglądnąć Myślenice z takiej perspektywy. Odniosłem się jedynie do huraoptymistycznego tytułu.
    Pozdrawiam i czekam na inne ciekawe filmy.

    5 4 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Naprawdę szacunek za pomysł, montaż i ciężką pracę przy projekcie, ale momentami interesujące jak wyścigi ślimaków na 10 kilometrów..

  32 5 Odpowiedz
 • 28 lip 2015

  ciężką pracę odwalił dron, filmy ostatnio modne w każdym zakątku polski.
  Pokażcie teraz nasze cudne wsie bez chodników...

  18 2 Odpowiedz
 • 30 lip 2015

  Drugi film jest super , pierwszy powinien mieć tytuł centrum Myślenic bo na nim autor się skupił ( prawie cały czas jest rynek , kościół i najbliższa okolica ) a brak w nim wielu ważnych elementów naszego miasta .
  W drugim filmie już są szerzej pokazane nasze Myślenice , jest symbol lipka , jest trochę zarabia jest góra Dalin z Tarnówką , widok na Polankę , trochę za krótko nasze centrum przemysłowe czyli Dolne Przemieście ( a to jest ważna część ) i jest część zalewu z Osieczanami .

  Co do jakości to proszę się nie wypowiadać bo nie jest zła jak na urządzenie które jest cały czas w ruchu i jest bardzo ograniczone ruchowo ze względów na wymiary i wagę .
  Jest na youtube pełno filmików z dronów i wielu nie da się oglądać bo tak są marne .

  10 1 Odpowiedz
 • 12 wrz 2015

  No cóż film robi wrażenie,ješli chodzi o inne wypowiedzi,to nie mnie zabierać głos. Pozdrawiam wszystkich.

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Myślenicki Festiwal Lata 2019 zakończył koncertowy miesiąc
Rozrywka 7

Myślenicki Festiwal Lata 2019 zakończył koncertowy miesiąc

Niedzielny koncert zespołu Lady Pank w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata zakończył miesiąc pełen koncertów i festiwali muzycznych. Która impreza wypadła najlepiej? Tradycyjnie lipiec to miesiąc w którym miasta powiatu myślenickiego obchodzą swoje imieniny, a stałym elementem lata od kilku sezonów stają się rozmaite festiwale. Swoimi imieninami f...

Festiwal Lata już w weekend. Które ulice będą zamknięte i gdzie zostawić samochód?
Myślenice 5

Festiwal Lata już w weekend. Które ulice będą zamknięte i gdzie zostawić samochód?

W najbliższy weekend w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata na Zarabiu zagra m.in. Zakopower i Lady Pank. Organizator w dzielnicy rekreacyjnej miasta spodziewa się tłumów i zaleca spacer. Zobacz, które ulice zostaną wyłączone z ruchu i gdzie najlepiej zaparkować Jeśli wybierasz się na jeden z koncertów w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata – Dni My...

Miasta świętują swoje imieniny. Pod zaporą zagrały 4 gwiazdy
Dobczyce 0

Miasta świętują swoje imieniny. Pod zaporą zagrały 4 gwiazdy

Po Sułkowicach swoje święto obchodziły Dobczyce, a na scenie ustawionej pod zaporą zagrał Gromee, Czadoman i Michał Leja Jako jedyne Dni Dobczyc trwają przez trzy dni, a weekendowe granie rozpoczął swoim występem zespół IMMERSJA, a następnie piątkowa gwiazda wieczoru Gromee, który zaserwował publiczności najpopularniejsze kawałki w zupełnie nowej...

Dni Sułkowic otworzyły miesiąc festiwali [WIDEO]
Rozrywka 3

Dni Sułkowic otworzyły miesiąc festiwali [WIDEO]

W tym roku lipiec to miesiąc imprez i festiwali. Swoimi imieninami rozpoczęły go Sułkowice, które świętowały 50-lecie przyznania praw miejskich. Gwiazdami tegorocznych Dni Sułkowic był Kordian i Feel