Miasto

TO TRZEBA ZOBACZYĆ: Myślenice z lotu ptaka w najwyższej rozdzielczości [WIDEO]

TO TRZEBA ZOBACZYĆ: Myślenice z lotu ptaka w najwyższej rozdzielczości [WIDEO]

W sieci pojawił się film obrazujący Myślenice z lotu ptaka. Ujęcia są wyjątkowe

Nagranie kilkukrotnie otrzymaliśmy od Was na redakcja@miasto-info.pl. Zobaczcie jak wygląda nasze miasto widziane z góry, zwłaszcza że nagranie zostało wykonane w najwyższej rozdzielczości. 

Komentarze

 • mirek@ 27 lip 2015

  rewelacja :) nasze miasteczko jest naprawde ladne!

  29 27 Odpowiedz
  • OKOKI 27 lip 2015

   Wystarczy zejść z obłoków na ziemie, rozwalone zarabie, rozwalony jazz dolny,sterty śmieci wszędzie, których urząd miasta ani myśli posprzątać ,rozwalony plac zabaw na zarabiu ,dziury w drogach, chraści i krzaki rosnące przy drogach, do dzisiaj nie posprzątany piach po zimie przy krawężnikach itd. itd.Ale z lotu ptaka wygląda to cudnie ,ach jak wspaniale, można się podniecić.

   49 36 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 lip 2015

  Takie sobie...

  16 21 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Smęty straszne . Jak można oglądać rynek przez 15 minut ?

  31 13 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Można by to wykorzystać w promocji miasta ... Proponowałabym tylko aby przyspieszyć kadry bo w tej formie jest mało zjadliwe.

  28 4 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Z wysoką rozdzielczością mało to ma wspólnego, a ostrość błądzi .....

  15 20 Odpowiedz
  • 30 lip 2015

   Mało wspólnego to ma ten komentarz z prawdą bo wyższej jakości serwis YouTube nie obsługuje, tą, należy umieć włączyć w ustawieniach, pozdrawiam ;)

   12 1 Odpowiedz
   • 31 lip 2015

    Oglądałem to na yuotube i to w rozdzielczości 2160p i nikt mnie nie przekona, że to jest świetna jakość. Producenci mamią nas parametrami takie urządzenia jak kamerki tak w telefonach jak i dronach. System 4K potrzebuje dobrego sprzętu a przede wszystkim bardzo dobrych obiektywów. Ten film oczywiście maj lepszą jakość niż inne z którymi porównujemy robione w uboższych systemach. Ale jak popatrzysz na film (w rozdzielczości 2160) to dokładnie widać skoki przy obrocie kamerą i zanikanie ostrości.

    Przepraszam autora filmu, sam z wielkim zainteresowaniem go obejrzałem i dzięki, ze mogłem oglądnąć Myślenice z takiej perspektywy. Odniosłem się jedynie do huraoptymistycznego tytułu.
    Pozdrawiam i czekam na inne ciekawe filmy.

    5 4 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Naprawdę szacunek za pomysł, montaż i ciężką pracę przy projekcie, ale momentami interesujące jak wyścigi ślimaków na 10 kilometrów..

  32 5 Odpowiedz
 • 28 lip 2015

  ciężką pracę odwalił dron, filmy ostatnio modne w każdym zakątku polski.
  Pokażcie teraz nasze cudne wsie bez chodników...

  18 2 Odpowiedz
 • 30 lip 2015

  Drugi film jest super , pierwszy powinien mieć tytuł centrum Myślenic bo na nim autor się skupił ( prawie cały czas jest rynek , kościół i najbliższa okolica ) a brak w nim wielu ważnych elementów naszego miasta .
  W drugim filmie już są szerzej pokazane nasze Myślenice , jest symbol lipka , jest trochę zarabia jest góra Dalin z Tarnówką , widok na Polankę , trochę za krótko nasze centrum przemysłowe czyli Dolne Przemieście ( a to jest ważna część ) i jest część zalewu z Osieczanami .

  Co do jakości to proszę się nie wypowiadać bo nie jest zła jak na urządzenie które jest cały czas w ruchu i jest bardzo ograniczone ruchowo ze względów na wymiary i wagę .
  Jest na youtube pełno filmików z dronów i wielu nie da się oglądać bo tak są marne .

  10 1 Odpowiedz
 • 12 wrz 2015

  No cóż film robi wrażenie,ješli chodzi o inne wypowiedzi,to nie mnie zabierać głos. Pozdrawiam wszystkich.

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie. Pani Małgosia schudła 22 kilogramy!
Miasto 0

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie. Pani Małgosia schudła 22 kilogramy!

Schudnij trwale, skutecznie i przede wszystkim bez efektu jo-jo. Aby już na wiosnę zobaczyć pierwsze efekty wprowadzenia zdrowego stylu, najlepiej zacząć już teraz!  Każdy z nas dobrze wie, jak wielką rolę pełni dla naszego zdrowia i samopoczucia racjonalnie zbilansowana dieta. Problem polega na tym, że nie wszyscy potrafimy tą wiedzę wprowadzić...

Pacjent w Myślenicach z ujemnym wynikiem. Lekarze czekają na wynik obywatelki Francji
Koronawirus 28

Pacjent w Myślenicach z ujemnym wynikiem. Lekarze czekają na wynik obywatelki Francji

U 45-letniego pacjenta, który przebywał na oddziale zakaźnym myślenickiego szpitala nie wykryto koronawirusa. Lekarze czekają na wynik badania obywatelki Francji, która trafiła na oddział zakaźny z ośrodka wypoczynkowego w Mszanie Górnej koło Limanowej artykuł aktualizowany Badania na obecność koronawirusa u 45-latka ze Skawiny wykluczyły jego o...

Na chodniku przy szpitalu nie zaparkujesz. Wjazdu blokują słupki
Myślenice 58

Na chodniku przy szpitalu nie zaparkujesz. Wjazdu blokują słupki

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że na dwóch końcach ul. Szpitalnej gmina postawiła parkomaty. Kierowcy ignorowali urządzenia, pozostawiając samochody na chodniku - po drugiej stronie ulicy. Od teraz to niemożliwe, bo wjazd na niego blokują słupki W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o parkomatach jakie stanęły po obu stronach ul. Szpitalnej. To dalszy ci...

Dwa zderzenia pod estakadą. Ucierpiały trzy osoby
Myślenice 3

Dwa zderzenia pod estakadą. Ucierpiały trzy osoby

Dwa dni z rzędu na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z Zakopianką pod estakadą doszło do dwóch zderzeń w których ucierpiały trzy osoby W dniach 7 i 8 marca doszło do dwóch zderzeń w obrębie skrzyżowania ul. Słowackiego z Zakopianką. W pierwszej kolizji uszkodzone samochody częściowo blokowały przejazd wyłączając jeden pas ruchu. Strażacy zabezpieczyli...

Ratownicy zbierają na sprzęt. Mają połowę. Brakuje im jeszcze 10 tys. zł
Myślenice 21

Ratownicy zbierają na sprzęt. Mają połowę. Brakuje im jeszcze 10 tys. zł

Ratownicy wychodzą do wezwania bez względu na sytuację i panujące warunki atmosferyczne. Aby poszukiwania przebiegały sprawnie, potrzebny jest rozwój, a ten gwarantuje odpowiedni sprzęt. Myślenicką Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z Psami można wesprzeć poprzez internetową zbiórkę Idąc na poszukiwania zaginionej osoby często czują niepewność, którą...