Miasto

TO TRZEBA ZOBACZYĆ: Myślenice z lotu ptaka w najwyższej rozdzielczości [WIDEO]

TO TRZEBA ZOBACZYĆ: Myślenice z lotu ptaka w najwyższej rozdzielczości [WIDEO]

W sieci pojawił się film obrazujący Myślenice z lotu ptaka. Ujęcia są wyjątkowe

Nagranie kilkukrotnie otrzymaliśmy od Was na redakcja@miasto-info.pl. Zobaczcie jak wygląda nasze miasto widziane z góry, zwłaszcza że nagranie zostało wykonane w najwyższej rozdzielczości. 

Komentarze

 • mirek@ 27 lip 2015

  rewelacja :) nasze miasteczko jest naprawde ladne!

  29 27 Odpowiedz
  • OKOKI 27 lip 2015

   Wystarczy zejść z obłoków na ziemie, rozwalone zarabie, rozwalony jazz dolny,sterty śmieci wszędzie, których urząd miasta ani myśli posprzątać ,rozwalony plac zabaw na zarabiu ,dziury w drogach, chraści i krzaki rosnące przy drogach, do dzisiaj nie posprzątany piach po zimie przy krawężnikach itd. itd.Ale z lotu ptaka wygląda to cudnie ,ach jak wspaniale, można się podniecić.

   49 36 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 lip 2015

  Takie sobie...

  16 21 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Smęty straszne . Jak można oglądać rynek przez 15 minut ?

  31 13 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Można by to wykorzystać w promocji miasta ... Proponowałabym tylko aby przyspieszyć kadry bo w tej formie jest mało zjadliwe.

  28 4 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Z wysoką rozdzielczością mało to ma wspólnego, a ostrość błądzi .....

  15 20 Odpowiedz
  • 30 lip 2015

   Mało wspólnego to ma ten komentarz z prawdą bo wyższej jakości serwis YouTube nie obsługuje, tą, należy umieć włączyć w ustawieniach, pozdrawiam ;)

   12 1 Odpowiedz
   • 31 lip 2015

    Oglądałem to na yuotube i to w rozdzielczości 2160p i nikt mnie nie przekona, że to jest świetna jakość. Producenci mamią nas parametrami takie urządzenia jak kamerki tak w telefonach jak i dronach. System 4K potrzebuje dobrego sprzętu a przede wszystkim bardzo dobrych obiektywów. Ten film oczywiście maj lepszą jakość niż inne z którymi porównujemy robione w uboższych systemach. Ale jak popatrzysz na film (w rozdzielczości 2160) to dokładnie widać skoki przy obrocie kamerą i zanikanie ostrości.

    Przepraszam autora filmu, sam z wielkim zainteresowaniem go obejrzałem i dzięki, ze mogłem oglądnąć Myślenice z takiej perspektywy. Odniosłem się jedynie do huraoptymistycznego tytułu.
    Pozdrawiam i czekam na inne ciekawe filmy.

    5 4 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Naprawdę szacunek za pomysł, montaż i ciężką pracę przy projekcie, ale momentami interesujące jak wyścigi ślimaków na 10 kilometrów..

  32 5 Odpowiedz
 • 28 lip 2015

  ciężką pracę odwalił dron, filmy ostatnio modne w każdym zakątku polski.
  Pokażcie teraz nasze cudne wsie bez chodników...

  18 2 Odpowiedz
 • 30 lip 2015

  Drugi film jest super , pierwszy powinien mieć tytuł centrum Myślenic bo na nim autor się skupił ( prawie cały czas jest rynek , kościół i najbliższa okolica ) a brak w nim wielu ważnych elementów naszego miasta .
  W drugim filmie już są szerzej pokazane nasze Myślenice , jest symbol lipka , jest trochę zarabia jest góra Dalin z Tarnówką , widok na Polankę , trochę za krótko nasze centrum przemysłowe czyli Dolne Przemieście ( a to jest ważna część ) i jest część zalewu z Osieczanami .

  Co do jakości to proszę się nie wypowiadać bo nie jest zła jak na urządzenie które jest cały czas w ruchu i jest bardzo ograniczone ruchowo ze względów na wymiary i wagę .
  Jest na youtube pełno filmików z dronów i wielu nie da się oglądać bo tak są marne .

  10 1 Odpowiedz
 • 12 wrz 2015

  No cóż film robi wrażenie,ješli chodzi o inne wypowiedzi,to nie mnie zabierać głos. Pozdrawiam wszystkich.

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Dobry czas dla Myślenic; Gmina pozyskała milionowe wsparcie
Myślenice 0

Dobry czas dla Myślenic; Gmina pozyskała milionowe wsparcie

Kolejne kroki w sprawie budowy bezkolizyjnego węzła drogowego w Jaworniku, opracowanie dokumentacji budowy tunelu pod Zakopianką w Krzyszkowicach, inwestycje drogowe z Funduszu Dróg Samorządowych, czy 1,7 mln zł dofinansowania do budowy sieci kanalizacyjnej – to tylko niektóre inwestycje, na które Gmina Myślenice pozyskała w ostatnim czasie finans...

Starosta ma propozycję dla burmistrza. Dotyczy bazy treningowej Wisły Kraków
Myślenice 23

Starosta ma propozycję dla burmistrza. Dotyczy bazy treningowej Wisły Kraków

Propozycja starosty jest prosta; burmistrz obniża o połowę koszty dzierżawy terenu pod bazę dla Wisły Kraków, a klub za zaoszczędzone pieniądze w obniżonej cenie kupuje ziemię od starostwa na rozbudowę swojej siedziby. Ale to nie wszystko…   Wspomniany plan przyszedł do nas drogą mailową. Informacja zatytułowana „Współpraca ponad podziałami. Baza...

Drogi w mieście powinny być gminne czy powiatowe? Radni proponują staroście zamianę
Myślenice 31

Drogi w mieście powinny być gminne czy powiatowe? Radni proponują staroście zamianę

Radni miejscy podjęli uchwałę, na mocy której upoważniają burmistrza do prowadzenia negocjacji w sprawie zamiany dróg powiatowych znajdujących się w centrum Myślenic na drogi gminne Zgodnie z podjętą uchwałą (12 głosów za, 5 przeciw, 3 wstrzymało się) w sprawie dróg gminnych przeznaczonych do ewentualnej wymiany za drogi powiatowe znajdujące się n...

Zrobiliśmy to razem: Rekordowy finał zbiórki w ramach akcji #poMOCnaMaseczka
Koronawirus 5

Zrobiliśmy to razem: Rekordowy finał zbiórki w ramach akcji #poMOCnaMaseczka

Blisko 700 darczyńców i 4 firmy zaangażowały się w akcję #poMOCnaMaseczka wspólnie przekazując na zakup respiratora i specjalistycznego sprzętu medycznego 61 881,23 zł Zasada akcji była prosta; kupując maseczkę w ramach działania #poMOCnaMaseczka wspieraliśmy zbiórkę na zakup sprzętu ratującego życie. W ten sposób organizatorzy zachęcali do tego,...

Tydzień do wyborów. W Myślenicach Borys Budka namawiał do udziału w głosowaniu i poparcia jego kandydata
Wybory Prezydenckie 2020 145

Tydzień do wyborów. W Myślenicach Borys Budka namawiał do udziału w głosowaniu i poparcia jego kandydata

W czasie kampanii mieszkańcy regionu mieli okazję spotkać się z Rafałem Trzaskowskim, ale również dwa razy w powiecie wizytował walczący o reelekcję Andrzej Duda (PiS). Na tydzień przed wyborami do udziału w nich namawiał Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej Za tydzień na kolejne 5 lat wybierać będziemy prezydenta Polski, a kampani...