Rozrywka

TO TRZEBA ZOBACZYĆ: Myślenice z lotu ptaka w najwyższej rozdzielczości [WIDEO]

W sieci pojawił się film obrazujący Myślenice z lotu ptaka. Ujęcia są wyjątkowe

Nagranie kilkukrotnie otrzymaliśmy od Was na redakcja@miasto-info.pl. Zobaczcie jak wygląda nasze miasto widziane z góry, zwłaszcza że nagranie zostało wykonane w najwyższej rozdzielczości. 

Komentarze

 • mirek@ 27 lip 2015

  rewelacja :) nasze miasteczko jest naprawde ladne!

  29 27 Odpowiedz
  • OKOKI 27 lip 2015

   Wystarczy zejść z obłoków na ziemie, rozwalone zarabie, rozwalony jazz dolny,sterty śmieci wszędzie, których urząd miasta ani myśli posprzątać ,rozwalony plac zabaw na zarabiu ,dziury w drogach, chraści i krzaki rosnące przy drogach, do dzisiaj nie posprzątany piach po zimie przy krawężnikach itd. itd.Ale z lotu ptaka wygląda to cudnie ,ach jak wspaniale, można się podniecić.

   49 36 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 lip 2015

  Takie sobie...

  16 21 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Smęty straszne . Jak można oglądać rynek przez 15 minut ?

  31 13 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Można by to wykorzystać w promocji miasta ... Proponowałabym tylko aby przyspieszyć kadry bo w tej formie jest mało zjadliwe.

  28 4 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Z wysoką rozdzielczością mało to ma wspólnego, a ostrość błądzi .....

  15 20 Odpowiedz
  • 30 lip 2015

   Mało wspólnego to ma ten komentarz z prawdą bo wyższej jakości serwis YouTube nie obsługuje, tą, należy umieć włączyć w ustawieniach, pozdrawiam ;)

   12 1 Odpowiedz
   • 31 lip 2015

    Oglądałem to na yuotube i to w rozdzielczości 2160p i nikt mnie nie przekona, że to jest świetna jakość. Producenci mamią nas parametrami takie urządzenia jak kamerki tak w telefonach jak i dronach. System 4K potrzebuje dobrego sprzętu a przede wszystkim bardzo dobrych obiektywów. Ten film oczywiście maj lepszą jakość niż inne z którymi porównujemy robione w uboższych systemach. Ale jak popatrzysz na film (w rozdzielczości 2160) to dokładnie widać skoki przy obrocie kamerą i zanikanie ostrości.

    Przepraszam autora filmu, sam z wielkim zainteresowaniem go obejrzałem i dzięki, ze mogłem oglądnąć Myślenice z takiej perspektywy. Odniosłem się jedynie do huraoptymistycznego tytułu.
    Pozdrawiam i czekam na inne ciekawe filmy.

    5 4 Odpowiedz
 • 27 lip 2015

  Naprawdę szacunek za pomysł, montaż i ciężką pracę przy projekcie, ale momentami interesujące jak wyścigi ślimaków na 10 kilometrów..

  32 5 Odpowiedz
 • 28 lip 2015

  ciężką pracę odwalił dron, filmy ostatnio modne w każdym zakątku polski.
  Pokażcie teraz nasze cudne wsie bez chodników...

  18 2 Odpowiedz
 • 30 lip 2015

  Drugi film jest super , pierwszy powinien mieć tytuł centrum Myślenic bo na nim autor się skupił ( prawie cały czas jest rynek , kościół i najbliższa okolica ) a brak w nim wielu ważnych elementów naszego miasta .
  W drugim filmie już są szerzej pokazane nasze Myślenice , jest symbol lipka , jest trochę zarabia jest góra Dalin z Tarnówką , widok na Polankę , trochę za krótko nasze centrum przemysłowe czyli Dolne Przemieście ( a to jest ważna część ) i jest część zalewu z Osieczanami .

  Co do jakości to proszę się nie wypowiadać bo nie jest zła jak na urządzenie które jest cały czas w ruchu i jest bardzo ograniczone ruchowo ze względów na wymiary i wagę .
  Jest na youtube pełno filmików z dronów i wielu nie da się oglądać bo tak są marne .

  10 1 Odpowiedz
 • 12 wrz 2015

  No cóż film robi wrażenie,ješli chodzi o inne wypowiedzi,to nie mnie zabierać głos. Pozdrawiam wszystkich.

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Morsy rozpoczęły sezon. A ty dasz się namówić na zimową kąpiel w Rabie?
Myślenice 5

Morsy rozpoczęły sezon. A ty dasz się namówić na zimową kąpiel w Rabie?

Myślenickie morsy zainaugurowały sezon na kąpiele w zimnej wodzie. Spotykają się co tydzień na Dolnym Jazie na Zarabiu. Przyłączyć się może każdy Choć inauguracja sezonu rozpoczęła się podczas Święta Niepodległości, to spotkania morsów odbywać się będą w każdą sobotę i niedzielę aż do wiosny. - Morsujemy dla zdrowia, oraz by się spotkać w sympaty...

Vasilis Tomazos odpadł z programu Big Brother. Widzowie nie chcieli go dłużej oglądać
Rozrywka 16

Vasilis Tomazos odpadł z programu Big Brother. Widzowie nie chcieli go dłużej oglądać

Po dwóch miesiącach jakie myśleniczanin spędził w domu Wielkiego Brata, widzowie zdecydowali, że musi opuścić program. - Cieszę się, naprawdę się cieszę, nie ma smutku – mówił zaraz wyjściu z domu  Vasilis szczególnie znany jest mieszkańcom Górnego Przedmieścia i kibicom Górek Myślenice, w których występuje na pozycji pomocnika. W domu Wielkiego B...

Kubańska Hawana - co warto zobaczyć?
Turystyka 0

Kubańska Hawana - co warto zobaczyć?

Kuba – wyspa na Morzu Karaibskim owiana licznymi legendami. Lata rządów braci Castro sprawiły, że czas stanął w miejscu, zwłaszcza w Hawanie. Tu można poczuć się jak w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Zapraszamy na wycieczkę po stolicy Kuby.

Vasilis Tomazos: „Nie chce mi się tu siedzieć”. To koniec przygody z telewizyjnym show?
Rozrywka 4

Vasilis Tomazos: „Nie chce mi się tu siedzieć”. To koniec przygody z telewizyjnym show?

Myśleniczanin Vasilis Tomazos od ponad miesiąca bierze udział w telewizyjnym show Big Brother. Po raz pierwszy został nominowany i może odpaść z gry Vasilis szczególnie znany jest mieszkańcom Górnego Przedmieścia i kibicom Górek Myślenice, w których występuje na pozycji pomocnika. W domu Wielkiego Brata spędził już kilka tygodni, mimo że od począt...

Panaceum dorasta. "Ukryty w mieście szept" jest tego najlepszym dowodem
Rozrywka 12

Panaceum dorasta. "Ukryty w mieście szept" jest tego najlepszym dowodem

W naszym regionie ten gatunek należy do rzadkości, a jeśli ktoś po niego sięga, najczęściej opowiada o twardych zasadach i szkole życia lub imprezach. Podobną drogę przeszli bracia tworzący zespół Panaceum. Jej zwieńczeniem jest najnowsza płyta, na której opowiadają o tym jak dzisiaj zderzenie z dorosłością odbierają młodzi ludzie. Czy stanie się g...

Myśleniczanin Vasilis Tomazos w drugiej edycji programu Big Brother
Rozrywka 15

Myśleniczanin Vasilis Tomazos w drugiej edycji programu Big Brother

Na co dzień piłkarz Górek Myślenice, a od kilku dni uczestnik drugiej edycji programu rozrywkowego Big Brother. Czy Vasilis Tomazos z Myślenic dotrze do finału telewizyjnego show? Vasilis ma 27 lat i pochodzi z Myślenic. Ma korzenie polsko - greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na krakowskiej Akademii Wychow...