Okolice

Osieczany: Uwaga na pijanych kierowców

Osieczany: Uwaga na pijanych kierowców

W dwa dni na drodze w osieczanach pijani kierowcy byli sprawcami wypadków

W sobotę 12 września po godz. 18 na drodze powiatowej w Osieczanach pijany kierowca fiata na zakręcie stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi, uderzył w zaparkowany na wjeździe do posesji pojazd po czym wjechał do rowu. 42-letni mieszkaniec gminy Myślenice został niegroźnie ranny. Miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Stracił prawo jazdy. 

Kolejnego dnia ok. godz. 22:35 na tej samej drodze, również nietrzeźwy kierowca fiata (3,2 promile) wjechał w zatokę autobusową, później odbił się od krawężnika i powrócił na jezdnię, gdzie uderzył w prawidłowo jadącego forda. Pomocy medycznej udzielono dwóm osobom z tego samochodu – ich obrażenia nie zagrażają życiu. 

Pijanym kierowcom grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W sprawach obu zdarzeń trwają postępowania.

 

Komentarze

 • Marcin 17 wrz 2015

  "Ja nie dam rady?"

  -40% szans na wypadek,
  -60% szans na wypadek śmiertelny.

  19 3 Odpowiedz
 • Johann Gambolputty... Z Ulm. 17 wrz 2015

  Jaki problem? Postawić radiowóz w Osieczanach i niech policjanci badają trzeźwość. Pójdzie fama, że miśki łapią i może debile się nauczą.

  40 8 Odpowiedz
 • 17 wrz 2015

  Debile nigdy się nie uczą.

  48 1 Odpowiedz
 • 17 wrz 2015

  zapraszamy do Sułkowic tu też królują fani trunków wysokoprocentowych jako kierowcy... ba piją pod sklepem i odjeżdzją autami - próba dyskusji i zatrzymania konczy sie na niczym- gmina i policja o problemie tez była powiadamiana(mail)

  17 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  17 wrz 2015

  Każdego dnia w tygodniu o 22 drogą ul. Burmistrza A. Marka 4... jeździ sporo kierowców ewidentnie po spożyciu alkoholu... polecam w któryś dzień stanąć zatrzymać i kazać dmuchać :) pozdrawiam.

  14 6 Odpowiedz
 • 17 wrz 2015

  Nigdy tego nie zrozumiem, co ma w głowie osoba, która wsiada po pijaku do samochodu? Watę cukrową, siano czy budyń? Chyba wszystko naraz. Co z tego, że zabrali im prawo jazdy? Skoro są na tyle "odważni" żeby jeździć na podwójnym gazie to będą też jeździć bez prawa jazdy. Powinni swoje odsiedzieć za to co zrobili i dodatkowo ich wizerunki powinny znaleźć się na jakiejś ścianie "chwały", żeby wszyscy mogli takich bezmózgów zobaczyć. Kiedy wy (kierowcy %%%) się w końcu ogarniecie? Czekacie aż przez waszą głupotę ktoś zginie? Zastanówcie się trochę nad tym co robicie...

  18 2 Odpowiedz
 • Moriss Moriss 17 wrz 2015

  Tylko i wyłącznie konfiskata pojazdu i więzienie !!

  14 1 Odpowiedz
 • 17 wrz 2015

  Kara więzienia nic nie da - obowiązkowy odwyk i oglądanie drastycznych filmów o wypadkach z udziałem pijanych kierowców. Panów policjantów bardzo proszę bądźcie widoczni na drogach a nie na parkingu przy komendzie.

  14 2 Odpowiedz
 • 17 wrz 2015

  Następnym punktem jeżdżących pijaczków jest okolica Pcim Sucha Pcim Działy droga do schroniska PTTK. Rajdy głównie odbywają się na motocyklach bez kasków i w stanie nietrzeźwości. Uwaga piesi!! podążający do schroniska zwłaszcza w sobotę i niedzielę.

  14 4 Odpowiedz
 • 17 wrz 2015

  A podobno katolicy to chodzący święci, a wyznawcy innych religii to patologia...

  8 26 Odpowiedz
  • 18 wrz 2015

   Nie rozumiem Twojego wpisu, czy aby na pewno dotyczy tego tematu? Co ma wspólnego świętość katolików i patologia innych religii do jazdy po pijanemu na drodze w Osieczanach, Sułkowicach, Pcimiu, Myślenicach etc. ?
   No chyba, że masz wiedzę na temat religijnych przekonań idiotów drogowych siadających za kółkiem po kilku głębszych?

   15 1 Odpowiedz

Zobacz więcej