Dalin rozbił Złomex. Biało-zieloni na pierwszym miejscu w tabeli

- Postaramy się udowodnić, że miejsca dzielące obie ekipy w tabeli to nie przypadek – przed meczem mówił trener Marcin Wojtyniuk. Jak się okazało nie pomylił się, a piłkarze Dalinu Myślenice rozbili Złomex 8:0

Dalin Myślenice – Złomex Branice 8:0 (1:0)  Dawid Kałat 1',51' -Jakub Burtan 49' -Bartłomiej Wójciak 59' -Andrzej Biel 61' -Piotr Banach 71', 74', 81'

Wynik pozwolił drużynie z Myślenic awansować na szczyt tabeli i po 10 kolejkach biało-zieloni są liderem. Złomex Branice to ostatnia drużyna w lidze.

Pierwszy gol padł już w 24 sekundzie. Do końca pierwszej połowy nie padło więcej bramek i nic nie wskazywało na ostateczny wynik. Jednak druga odsłona to całkowita dominacja Dalinu. Worek z bramkami otworzył się już w 49 minucie, potem bramki wpadały automatycznie – trzecia dwie minuty po drugiej. Następnie w 60 i 80 min.

Na własnym boisku biało-zieloni pozostają niepokonani od początku rozgrywek.