Miasto

Nauczyciele odebrali nagrody

Nauczyciele odebrali nagrody

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielki i nauczyciele uczący w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu myślenickiego odebrali nagrody z rąk starosty 

W gronie jedenastu nagrodzonych nauczycieli znaleźli się: z ZSO w Myślenicach: Agnieszka Panuś, Elżbieta Matlak-Tryka, Agnieszka Proszek, z ZSTE w Myślenicach: Marcjanna Fijał, Agata Bodzoń, Elżbieta Gołębiowska, z ZS w Myślenicach: Józef Jasek,  Łukasz Drewienkiewicz, z ZSZiO w Sułkowicach: Małgorzata Sroka, z ZSOiZ w Lubniu: Agnieszka Szczepaniec,  z MOSu: Bogusław Dziurdzia.

Nagrody w wysokości 2650 zł każda zostały przyznane zgodnie                                z Regulaminem określającym m.in. warunki ich przyznawania i wysokość, zatwierdzonym uchwałą Rady Powiatu z dnia 16 kwietnia 2009 r., z opinią  Komisji oraz decyzją Starosty Myślenickiego. 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Państwu podziękowanie i słowa uznania za odpowiedzialną pracę na rzecz kształtowania umysłów i serc młodego pokolenia oraz zaangażowanie w pracę oświatową. Cieszę się, że zostaliście Państwo nominowani przez dyrektorów szkół do tej nagrody. Dziękuję Wam za pracę, którą na co dzień wykonujecie na rzecz wykształcenia i wychowania młodego pokolenia – powiedział starosta myślenicki Józef Tomal.

Komentarze (19)

 • Artur 20 paź 2015

  Jest niewinny tak długo jak organy ścigania nie udowodnią mu winy. Ktoś tu zapomniał o jednej z podstawowych zasad funkcjonowania prawa w państwie?

  46 6 Odpowiedz
 • 20 paź 2015

  chłopie zastanów sie co piszesz, o jaki gwałt???
  jeśli dla ciebie molestowanie to samo co gwałt, a po drugie, a po drugie jest to proces poszlakowy.
  kolego z pisu, wiemy który... przestań już się pogrążać takimi komentami bo na kazdym kroku to piszesz.
  Wstydu to wy nie macie takie rzeczy pisać.

  41 3 Odpowiedz
 • 22 paź 2015

  Służbista nie zna Tomala i tej pani, ale na podstawie jej kłamstw przedwyborczych wydaje opinie i reklamuje rozprawę. Widać jaka opcja przemawia (oczywiście pro publico bono!!!). Może jeszcze klakierów załatwi tej "nieznanej sobie" pani??? Skoro w polskim prawie nie ma pojęcia "molestowanie" to o co ta pani w końcu oskarża? Ty nie wytykaj poziomu prawnego tylko popracuj nad swoim niskim poziomem, bo w jakimś sobie wiadomym celu zajmujesz się podżeganiem... Niedługo rozprawa więc sobie dogodzisz, ty "...sprawiedliwy"

  38 1 Odpowiedz
 • 21 paź 2015

  Haha chłopie o jaki gwałt?! Co masz za fałszywa propagandę.? Pisz sobie pisz bo widać po profilu co potrafisz. Jak juz oskarżenie to molestowanie chłopcze. Wmawiaj sobie dalej

  38 1 Odpowiedz
 • 21 paź 2015

  O co tak dużo wiesz jesteś świadkiem dudkowej haha... Chłopcze?
  Nie mam zamiaru z tobą dyskutować jeśli masz problem z odróżnieniem gwałtu od domniemanego molestowanie eh... Plotkarzu..

  38 2 Odpowiedz

Zobacz więcej