Okolice

Borzęta: Policjanci odkryli dziuplę z kradzionymi samochodami [WIDEO]

Borzęta: Policjanci odkryli dziuplę z kradzionymi samochodami [WIDEO]

Policjanci ujawnili dziuplę z kradzionymi samochodami. Złodzieje tutaj rozbierali auta na części. Kilka czekało na swoją kolej

Policjanci kryminalni z Myślenic ujawnili tzw. dziuplę, gdzie rozbierane i przechowywane były pochodzące z kradzieży pojazdy lub ich elementy. Podejrzewany o przestępstwa został zatrzymany. Usłyszy zarzuty karne. Grozi mu kara pozbawienia wolności do co najmniej 8 lat.

Policjanci na terenie jednej z posesji w Borzęcie (gmina Myślenice) ujawnili trzy pochodzące z kradzieży samochody osobowe. Jeden z nich – seat był już częściowo rozmontowany. Podczas przeszukania garaży zabezpieczono także m.in. części samochodowe oraz pocięte tablice rejestracyjne pochodzące z co najmniej kilkunastu aut. Policjanci zatrzymali zamieszanego w ten proceder 34-latka.

- Mężczyzna był już notowany za kradzieże, rozboje i paserstwo. Podczas dalszego przeszukania policjanci odzyskali także czwarty samochód. Wiadomo już, że trzy pojazdy zostały skradzione w Krakowie – wyjaśnia Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Wartość skradzionego mienia to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Czynności w tej sprawie trwają. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań. Mężczyzna podejrzewany jest o udział w kradzieży co najmniej kilkunastu pojazdów.

Komentarze (10)

 • 21 lis 2015

  Był już notowany za kradzieże, rozboje i paserstwo, a nie był karany?
  Za takie przestępstwa to chyba powinien w pierdlu siedzieć

  79 7 Odpowiedz
 • 21 lis 2015

  Zarąbisty 9 sekundowy materiał filmowy ! Najbardziej emocjonująca akcja rozgrywa się w czwartej sekundzie !

  38 6 Odpowiedz
 • OKOKI 21 lis 2015

  Jedz do Borzęty ,twój samochód już tam jest :-)
  Z fotek wynika że gostek się lubował w Seatach

  30 5 Odpowiedz
 • mirek@ 22 lis 2015

  I bardzo dobrze ze ruszyla! Prawo powinno zezwalać na publikowanie nazwisk a nawet adresu i wizerunku takich typow, żeby sąsiedzi wiedzieli, że mieszkają koło złodzieja. Skoro go wypuszczają to przynajmniej ludzie powinni wiedzieć na kogo uwazac. Mam nadzieje, ze spotka go odpowiednia kara.

  24 5 Odpowiedz
 • 21 lis 2015

  ....a w drugiej minucie słychać strzały.

  23 14 Odpowiedz

Zobacz więcej