Miasto

Myślenice: Czołowe zderzenie autobusu z ciężarówką

Myślenice: Czołowe zderzenie autobusu z ciężarówką

Kierowca autokaru został ranny. Jechał po dzieci będące na basenie 

W czwartek 17 grudnia około godziny 13 w Myślenicach na ul. 3-go Maja doszło do zderzenia czołowego samochodu ciężarowego z autobusem. Kierowca autokaru jadący odebrać dzieci z myślenickiego basenu został ranny. Strażacy po wykonaniu przez Policję czynności operacyjnych usunęli skutki wypadku.

Komentarze (16)

 • 18 gru 2015

  Kolejny powód aby zakazać ciężkiego ruchu przez centrum miasta i WRESZCIE ruszyć z obwodnicą, całe szczęście że nikt nie zginął, swoją drogą zażenowało mnie zachowanie policji, objazd puszczono wokół Kościoła, Policjanci nie raczyli wyjść z samochodu aby kierować ruchem, przez co tworzyły się korki.

  52 17 Odpowiedz
 • 18 gru 2015

  nie przez gapiów tylko przez to, że na średniawskiego trzeba wszystkim ustąpić pierwszeństwa, aby dostać się na rondo przy ul 3 Maja.

  41 10 Odpowiedz
 • OKOKI 18 gru 2015

  Zrobili za wąskie pasy ruchu. Medal dla projektanta.Jak zwykle musi być cos spi......lone.

  34 5 Odpowiedz
 • Robert 18 gru 2015

  A przy okazji ta wysepka w tym miejscu to jakaś pomyłka. Widziałem już jak jeden kierowca zgubił na niej miskę, gdy nie była jeszcze oznaczona, a minięcie się z krawężnikiem jadąc z od strony strażnicy wymaga skrętu w stronę mostka i odbicia w lewo, bo inaczej również można się spotkać z krawężnikiem.

  27 4 Odpowiedz
 • 18 gru 2015

  To nie było czołowe zderzenie. Ciężarówka i autobus mijały się na wąskim odcinku drogi. Kierowca ciężarówki zjechał za bardzo na prawo i wjechał w krawężnik. Na skutek szarpnięcia, spowodowanego wjechaniem na krawężnik, odpięła się źle zapięta burta i uderzyła w autobus.

  25 2 Odpowiedz

Zobacz więcej