Okolice

Poręba: Schował narkotyki w głośniku samochodowym

Poręba: Schował narkotyki w głośniku samochodowym

Podczas interwencji w jednym z domów w Porębie, policjanci ogniwa kryminalnego odnaleźli ponad ćwierć kilo podejrzanych substancji – były tam prawdopodobnie amfetamina oraz tabletki extasy

Podczas interwencji w jednym z domów w Porębie policjanci ogniwa kryminalnego odnaleźli ukryte w pomieszczeniu gospodarczym, schowane do głośnika samochodowego zawiniątko. Po rozpakowaniu okazało się, że w środku znajduje się ćwierć kilo podejrzanych substancji – były tam prawdopodobnie amfetamina oraz tabletki extasy.

- Znalezisko zabezpieczono do badania w policyjnym laboratorium. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnych pomieszczeniach. Złożył wyjaśnienia, przyznał się do winy. Był już notowany, także za przestępstwa narkotykowe – relacjonuje Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Prokuratura Rejonowa w Myślenicach zdecydowała o udzieleniu do czasu rozprawy sądowej dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego dla 33-letniego mieszkańca powiatu chrzanowskiego. Mężczyzna jest podejrzewany o posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu 10 lat więzienia.

Komentarze (8)

 • adzygmunt 25 mar 2016

  Walka z przestępczością, narkotykami, na koniec z terroryzmem nie powinna być uniemożliwiana ustawą o ochronie danych osobowych!!!
  Czekam na minusy!

  50 12 Odpowiedz
 • 25 mar 2016

  Nasza Prokuratura za wszystko daje dozór :-) mężczyzna który w raciechowicach prowadził dziuple z kradzionymi samochodami tez dostał dozór i bawi się dalej.

  28 9 Odpowiedz
 • OKOKI 26 mar 2016

  Najwyższa pora wymienić kadrę w prokuraturach,zwolnić te resortowe dzieci wyszkolone w PRL i na życzenie Platfusa Obywatelskiego rozkładające państwo od środka .Policja zamyka ,prokuratura zwalnia i tak wkoło Macieju.

  23 11 Odpowiedz
 • 28 mar 2016

  jedyne co mogę to pogratulować policji szybkości działania Pan jeździł dość charakterystycznym autkiem i już nawet gimnazjaliści z daleka poznawali że diler jedzie...

  19 6 Odpowiedz
 • 28 mar 2016

  w zwiazku z tym każdy ma robotę , a że wykonana niedbale toż o to chodzi

  3 1 Odpowiedz

Zobacz więcej