Okolice

Bysina: Kompletnie pijani leżeli na drodze. Kierowca ominął ich o włos [WIDEO]

Bysina: Kompletnie pijani leżeli na drodze. Kierowca ominął ich o włos [WIDEO]

Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy nagranie na którym widać jak jadąc nocą przez Bysinę w ostatniej chwili omija pijanych mężczyzn znajdujących się na środku drogi

Do zdarzenia doszło w piątek 22 kwietnia. Jadąc przez Bysinę za jednym z zakrętów spotkał się z dwoma pijanymi mężczyznami. Jeden leżał, a drugi stał na środku jezdni. Mieli wiele szczęścia, tak samo jak kierowca, ponieważ w ostatniej chwili zdążył odbić na chodnik. Nie miał wiele czasu na reakcję.

- Wysyłam ten film ponieważ chciałby, aby ci którzy piją mieli świadomość jakie zagrożenie stwarzają na drodze - pisze nasz czytelnik. Jak dodaje, po tym kiedy wysiadł z samochodu, aby sprawdzić czy nic się nie stało - mężczyźni szli w kierunku Myślenic. Jak dodaje nieświadomi, że mogli stracić życie lub narazić kogoś na śmiertelne niebezpieczeństwo.

- Mam nadzieje ze ten film dotrze do tych osób, które tam wtedy leżały - pisze.

Komentarze (23)

 • Brak zdjęcia
  27 kwi 2016

  Ten filmik powinien być przekazany do młodych gniewnych ćponów, alkoholików którzy po Myślenicach, Zarabiu i np okolicach Myślenic potrafią w nocy środkiem toczyć się, drąc japę na całe głos... Nie raz widuję takich, nie raz jechałem poboczem żeby takich pajaców nie pacnąć. Kiedyś mi puszczą nerwy wyjdę i w pysk dam.

  119 5 Odpowiedz
 • 27 kwi 2016

  Jakby to było 26 lat temu i by wtedy jechali panowie "suką" to by gówniarze tą datę długo zapamiętali i więcej by się w takim stanie publicznie nie pokazali

  76 6 Odpowiedz
 • 27 kwi 2016

  Pogratulować kierowcy szybkości w reagowaniu! Mógłbym również napisać że tym sposobem uratował obu od utraty życia. Tymi delikwentami powinna zająć sie Policja. Resztę pozostawię bez komentarza, nie lubię rzucać grochu o ścianę.

  74 9 Odpowiedz
 • 27 kwi 2016

  Jest to przykład, w jaki to sposób najgłupsze osobniki próbują same się eliminować ze społeczeństwa.

  70 5 Odpowiedz
 • 27 kwi 2016

  m_markos
  masz rację, tylko dlaczego czyimś kosztem, kierowca też mógł zginąć

  62 3 Odpowiedz

Zobacz więcej