Kultura

Myślenicki Festiwal Lata 2016: Zagrają Margaret i Bracia

Myślenicki Festiwal Lata 2016: Zagrają Margaret i Bracia

W tym roku Myślenicki Festiwal Lata odbędzie się w pierwszy weekend lipca. W sobotę 2 lipca na scenie wystąpi Margaret, natomiast w niedzielę 3 lipca zespół Bracia

Jak w styczniu informował UMiG Myślenice w przeprowadzonych ankietach mieszkańcy wskazali cztery zespoły. Najwięcej głosów na sobotę zebrał Kamil Bednarek i Margaret, natomiast na niedzielę zespoły Bracia i Perfect. Po weryfikacji terminów oraz warunków umowy podpisano z Margaret i Braćmi. Koncerty obu gwiazd zaplanowano na godz. 20:30.

Na scenie oprócz wspomnianych gwiazd pojawią się muzycy związany z „Letnią sceną Eski”, bowiem w tym roku impreza będzie organizowana wspólnie z Radiem Eska. Reprezentanci stacji poprowadzą koncerty oraz dyskoteki plenerowe na plaży trawiastej na Zarabiu.

Podczas Myślenickiego Festiwalu Lata większą publiczność przyciągnie:

 • Margaret Margaret 59%
 • Bracia Bracia 41%
 • Głosów: 1007

Margaret

Bracia 

Powiązane tematy

Komentarze

 • 3 maj 2016

  Jak występ będzie miała Margaret, to te zboczeńcy z jej teledysku będą po Zarabiu latać z falusami na wierzchu i stare baby będą miały nie zakryte psiochy?A może będą na tej scenie kopulować,nazywając to sztuką?
  Ja dziękuję,tego cyrku oglądał nie będę , niech sobie na to patrzy pan burmistrz i jego kolesie.
  Ja w ten weekend idę pochodzić po górach.

  80 37 Odpowiedz
  • 4 maj 2016

   Jak ten koncert Margaryny,będzie wyglądał jak Runmageddon NA WALETA :) To faktycznie lepiej iść w tych dniach w Gorce.

   36 2 Odpowiedz
 • 3 maj 2016

  @ziomal1 koniecznie zrób donos ojcowi prezesowi. Niech wie co się dzieje w Myślenicach i niech wyśle swoją inkwizycję by zrobiła porządek z tą sodomą i gomorą..

  Ja uważam że Margaret jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Wiadomo muzyka to kwestia gustu ale ona ma utwory "neutralne" które myślę że zadowolą każdy przekrój wiekowy uczestników Dni Myślenic. Artystka ładna, muzyka lekka, show fajne tak więc idealna na tą okazję. Wybór więc na plus. Na pewno lepszy niż "ciężki" Maleńczuk swego czasu.

  38 63 Odpowiedz
 • 3 maj 2016

  to po co robić sondy skoro zarówno margaret jak i bracia w niej przegrali a i tak grają na DM ??? :(

  96 9 Odpowiedz
 • 3 maj 2016

  Może ci najmniej biorą :P

  51 4 Odpowiedz
 • 3 maj 2016

  do "m_markos"
  Ty to chyba miałeś trudne dzieciństwo,albo się w głowę kiedyś mocno stuknąłeś, bo pod każdym artykułem,albo tematem musisz coś napisać na PISiorów,albo poniżyć katolików.
  Dowartościowałeś się?
  W łóżku z żoną(jeżeli ją masz) też o PISiorach rozmawiacie?
  A swoją drogą ,zaraz lewactwo Cię skrytykuje , bo Maleńczuk ćpun i alkoholik co też opluwa Kościół Katolicki i Pisowców jest ich idolem .

  51 22 Odpowiedz
  • 4 maj 2016

   Zobaczyłeś teledysk z Margaret i marzą Ci się fallusy i psiochy. Od razu nakreśliłeś wizję orgietki na scenie. Tymczasem ta artystka nie jest kontrowersyjna. Taka gwiazdeczka dance/pop dla młodzieży ale fajna z charakteru.

   Identyczne zachowanie jak Twoje miał członek PISu o nazwisku Gliński kilka miesięcy temu. Też chciał dyrektorów odwoływać i teatry zamykać bo ponoć puszczali pornograficzne przedstawienia które na końcu nie wiele miały z tym wspólnego. Stąd moje nawiązanie do PIS.

   W przypadku artystów zawsze jednak chodzi rozgłos i wybicie się w mediach bo za tym jest kasa. Niemniej takie pelikany jak Ty każdą podobną akcję łykają bez zastanowienia się i swoim oburzeniem tylko nabijają im portfele.

   14 42 Odpowiedz
 • 3 maj 2016

  a tak z innej beczki... kiedy Dni Sułkowic i Dobczyc???

  29 5 Odpowiedz
 • OKOKI 3 maj 2016

  Jednym słowem w tym roku gwiazdy ze spalonego teatru.

  48 16 Odpowiedz
 • 4 maj 2016

  beznadzieja,ani margaret ani bracia to całkowite beztalencie.Powinien wystąpić ANDRE ORAZ ZENEK MARTYNIKU ,byłoby wesolo a przy tych wokalistach płakać się cxhce.

  28 16 Odpowiedz
 • 5 maj 2016

  ciekawe kogo do Sułkowic zaproszą...

  22 2 Odpowiedz
 • 5 maj 2016

  Dawniej to były Dni Myślenic, 3 dni koncerty i dla każdego coś było. W piątki rock, w soboty klimaty bardziej disco natomiast niedziela dla starszych. To były czasy, dzisiejsze imprezy się umywają do tego co było 10-15 lat temu....

  49 3 Odpowiedz
 • Marino Mariini 5 maj 2016

  mam tylko nadzieję że wraz z zespołem Bracia zaśpiewa Krzysiu Cugowski gościnnie ;)

  7 6 Odpowiedz
 • 6 maj 2016

  może by tak za rok Video?

  35 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  16 cze 2016

  Szkoda że nie zrobią dni Myślenic wesołych, koncert Zenka bardziej cieszyłby niż Margaret której jest wszędzie pełno... , poza tym przy disco polo ludzie wszyscy się dobrze bawią, i młodsi i starsi. Oczywiście znajdzie się też młodzież zbuntowana ale im wszystko przeszkadza, nie ma się co nimi przejmować :)

  8 2 Odpowiedz

Zobacz więcej