Kultura

Myślenicki Festiwal Lata: Koncerty odwołane. Zagrają Bracia i DJ

Myślenicki Festiwal Lata: Koncerty odwołane. Zagrają Bracia i DJ

Odwołane zostają wszystkie wydarzenia zaplanowane na scenie głównej od godz. 15. O 20:30 zgodnie z planem zagrają Bracia, a następnie odbędzie się dyskoteka

„Zgodnie z informacją przekazaną przez producenta imprezy Letnia Scena Eski na Myślenickim Festiwalu Lata informujemy Państwa, że z przyczyn technicznych - imprezy na scenie główniej od godz. 15.00 zostają odwołane. ZAPRASZAMY NA KONCERT ZESPOŁU BRACIA - BEZ ZMIAN O GODZ. 20.30 i dyskotekę plenerową o godzinie 22.00. Pozostałe atrakcje, tj. wesołe miasteczko i gastronomia funkcjonują bez zmian. Zapraszamy!” – taką informację na swoim profilu na facebooku ogłosił urząd miasta.

Wczoraj z powodu silnych podmuchów wiatru skrócono występ Margaret, która była gwiazdą pierwszego dnia festiwalu. Od godzin porannych nieustannie pada deszcz. Czy mimo to wybierzecie się na Zarabie?

Kto dał większ show podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2016?

 • Margaret Margaret 16%
 • Bracia Bracia 84%
 • Głosów: 919

Powiązane tematy

Komentarze (24)

 • 3 lip 2016

  Margaret mogła się nie spóźniać to by koncert trwał a po drugie co ona miała niby tam śpiewać jak jej repertuar to 3 kawałki i reszę coverów? Swoją drogą to ciekawe ile wzięła za takie bełkotanie!

  158 2 Odpowiedz
 • 3 lip 2016

  Dni Myślenic zawsze były do kitu, ale w tym roku to już jakieś apogeum ........

  122 3 Odpowiedz
 • 3 lip 2016

  Proponuję pociągnąć do odpowiedzialności finansowej gwiazdę sobotniego występu na DM, oczywiście jeśli spóźnienie nastąpiła tylko i wyłącznie z jej winy. Jeśli pracownik spóźni się do pracy 30 min. to czekają go konsekwencje. W identyczny sposób należy traktować osobę, której koncert miał się zacząć o określonej godzinie. Stąd apel do Miasta i Gminy Myślenice, czy kto tam wyłożył ciężkie pieniądze z kieszeni obywateli na ten koncert, aby również pociągnęły gwiazdę Margaret do odpowiedzialności finansowej. Oczywiście tak się nie stanie, bo polskie gwiazdki traktuje się inaczej niż zwykłego obywatela i mogą one robić i mówić, co im się żywnie podoba - bez konsekwencji.

  114 1 Odpowiedz
 • 3 lip 2016

  Przez wszystkie lata scena na dniach Myślenic była porządna a w tym roku jest straszny kicz. Wczoraj koncert odwołany z przyczyn lekkiego podmuchu wiatru. Wstyd i żenada.

  109 1 Odpowiedz
 • 3 lip 2016

  Wystep Margaret uwazam za zenade !

  96 3 Odpowiedz

Zobacz więcej