Miasto

Wypadek na moście osieczańskim. Kobieta wylądowała w Rabie

Wypadek na moście osieczańskim. Kobieta wylądowała w Rabie

Samochód prowadzony przez mieszkankę Krakowa uderzył w barierę na moście. Kobietę znaleziono poniżej mostu 

Do wypadku doszło po godz. 6 rano. Mieszkanka Krakowa jadąc od strony Osieczan w kierunku Myślenic wjechała na chodnik i uderzyła w barierę mostu. Kobieta wyszła z samochodu, jednak chwilę później znalazła się w korycie rzeki. Nie jest pewne czy spadła, ale poniżej mostu znaleźli ją przypadkowi przechodnie. 

Kiedy strażacy pojawili się na miejscu samochód blokował jeden pas ruchu. - Dwie osoby postronne utrzymywały głowę kobiety nad lustrem wody - relacjonuje Marian Rokosz z PSP Myślenice.

Strażacy na desce ortopedycznej wynieśli poszkodowaną z rzeki na brzeg udzielając pierwszej pomocy, następnie przekazali ją przybyłym na miejsce ratownikom medycznym. Kobieta trafiła do myślenickiego szpitala.

Komentarze (19)

 • 13 lip 2016

  juz Pokemony Go daja o sobie znac :(

  77 25 Odpowiedz
 • 13 lip 2016

  Ja nie minusuje, bo dla mnie to trochę dziecinne takie +/-. Ale powiem tylko tyle, że nie wiesz jaka była przyczyna wypadku więc na razie chyba nie ma sensu pisać takich rzeczy. Mogła np. kobieta zasłabnąć, mógł ktoś wyprzedzać, chciała się trochę zsunąć ale nie wyszło.
  Więc zanim ocenisz to musisz poznać szczegóły. A z tego artykułu na razie nic nie wynika.

  64 15 Odpowiedz
 • 13 lip 2016

  Widziałem ten wypadek, kobieta celowo waliła autem w bariery ochronne , po czym wyszła z samochodu ubrana w kostium kąpielowy firmy febe i skacząc do raby zrobiła dwa piruety w powietrzu, kiedy znalazła się w wodzie pływała pieskiem , i po co to całe zamieszanie? i nawet nie próbujcie mnie minusować bo widziałem i wiem lepiej!

  69 45 Odpowiedz
 • Piotr Kania 13 lip 2016

  Kobieta wypadła przez okno, czy ki czort, o co kaman? Nie jasno napisany artykuł

  41 12 Odpowiedz
 • Gosiaa 14 lip 2016

  Najwidoczniej kobieta chciała popełnić samobójstwo . Samochodem trafiła w barierki i jak by wyleciała przez szybę to by wpadła na kamienie które znajdowały się pod mostem , a kobieta znalazła się w środku rzeki . Wiec wjechała samochodem by popełnić samobójstwo ale nie udało się więc skoczyła z mostu wprost do rzeki xd a te osoby które znajdowały się tam o tak wczesnej porze to powinny być dumni z tego ze uratowali tą babeczkę przed popełnieniem samobójstwa .

  24 9 Odpowiedz

Zobacz więcej