Miasto

Wypadek na moście osieczańskim. Kobieta wylądowała w Rabie

Wypadek na moście osieczańskim. Kobieta wylądowała w Rabie

Samochód prowadzony przez mieszkankę Krakowa uderzył w barierę na moście. Kobietę znaleziono poniżej mostu 

Do wypadku doszło po godz. 6 rano. Mieszkanka Krakowa jadąc od strony Osieczan w kierunku Myślenic wjechała na chodnik i uderzyła w barierę mostu. Kobieta wyszła z samochodu, jednak chwilę później znalazła się w korycie rzeki. Nie jest pewne czy spadła, ale poniżej mostu znaleźli ją przypadkowi przechodnie. 

Kiedy strażacy pojawili się na miejscu samochód blokował jeden pas ruchu. - Dwie osoby postronne utrzymywały głowę kobiety nad lustrem wody - relacjonuje Marian Rokosz z PSP Myślenice.

Strażacy na desce ortopedycznej wynieśli poszkodowaną z rzeki na brzeg udzielając pierwszej pomocy, następnie przekazali ją przybyłym na miejsce ratownikom medycznym. Kobieta trafiła do myślenickiego szpitala.

Komentarze

 • Brak zdjęcia
  13 lip 2016

  Zabrać prawo jazdy i do tego obciążyć opłatami za remont barierek
  Swoją drogą z artykułu dowiedziałem się tyle że samochód blokował pas i że kobieta leżała w rzece. Jak się tam znalazła, co było przyczyną wypadku?

  47 89 Odpowiedz
 • 13 lip 2016

  juz Pokemony Go daja o sobie znac :(

  77 25 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  13 lip 2016

  Kto daje te minusy? Przyznawać się? Gdyby ktoś z waszych bliskich szedł wtedy tym mostem? Kierujący musi dostosować prędkość do warunków.

  36 54 Odpowiedz
  • 13 lip 2016

   Ja nie minusuje, bo dla mnie to trochę dziecinne takie +/-. Ale powiem tylko tyle, że nie wiesz jaka była przyczyna wypadku więc na razie chyba nie ma sensu pisać takich rzeczy. Mogła np. kobieta zasłabnąć, mógł ktoś wyprzedzać, chciała się trochę zsunąć ale nie wyszło.
   Więc zanim ocenisz to musisz poznać szczegóły. A z tego artykułu na razie nic nie wynika.

   64 15 Odpowiedz
  • 13 lip 2016
   3 16 Odpowiedz
 • Piotr Kania 13 lip 2016

  Kobieta wypadła przez okno, czy ki czort, o co kaman? Nie jasno napisany artykuł

  41 12 Odpowiedz
 • Piotr Kania 13 lip 2016

  Na razie wynika z tego że nie miała zapiętych pasów!!!

  24 15 Odpowiedz
 • 13 lip 2016

  Raczej celowe działanie kobiety

  27 16 Odpowiedz
 • 13 lip 2016

  Widziałem ten wypadek, kobieta celowo waliła autem w bariery ochronne , po czym wyszła z samochodu ubrana w kostium kąpielowy firmy febe i skacząc do raby zrobiła dwa piruety w powietrzu, kiedy znalazła się w wodzie pływała pieskiem , i po co to całe zamieszanie? i nawet nie próbujcie mnie minusować bo widziałem i wiem lepiej!

  69 45 Odpowiedz
 • 13 lip 2016

  Masakra... Jak to jest możliwe... Czy to jest prawda? To nieźle musiała być nawalona jak skakała fo raby... Ale z jednej strony mówili że samochód miał rozwalona szybę przednią... Nie wiem ale jak widziałem barierki, to normalnie aż mną wczasneło....

  11 19 Odpowiedz
 • .... xxxx 13 lip 2016

  OSIECZANY: W środowy poranek, około 6.20, 66-letnia mieszkanka Krakowa, jadąc samochodem osobowym od strony Osieczan w kierunku Myślenic z niewiadomej przyczyny wyjechała na chodnik po prawej stronie, a następnie uderzyła w metalową barierę mostu, w wyniku czego siła uderzenia odrzuciła samochód do tyłu. Kierująca początkowo opuściła samochód o własnych siłach, jednak w niewyjaśnionych okolicznościach znalazła się w korycie Raby. Dwie osoby postronne utrzymywały głowę kobiety nad lustrem wody.
  Po przyjechaniu na miejsce wypadku, strażacy z JRG Myślenice i OSP Dolne Przemieście, na desce ortopedycznej wynieśli poszkodowaną z rzeki na brzeg, udzielając pierwszej pomocy. Następnie przekazali ją ratownikom medycznym. Kobieta z obrażeniami niezagrażającymi życiu, trafiła do szpitala w Myślenicach. Była trzeźwa.

  17 15 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  13 lip 2016

  przejeżdżałem w tym miejscu w chwile po wypadku,osoba chodziła pod mostem a potem się położyła na wodzie i dwie osoby biegły w jej strone. Swoją drogą dziwne że spadła z takiej wysokości i nic wielkiego sie jej nie stało jak można wywnioskować z artykułu

  15 9 Odpowiedz
 • 13 lip 2016

  Ja dałam minus,skąd wiesz co się stało?może najlepiej od razu ja dobić ?
  a co jeśli komuś z twojej rodziny zepsuje się samochód i wyrżnie w barierki na moście?albo zasłabnie?albo wpadnie mu cos do oka?albo będzie miec zawał ?

  12 17 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   13 lip 2016

   Statystyki mówią swoje. W 2015 roku 82.8% wypadków było z winy kierowcy w czym:
   zmęczenie, zasłabnięcie stanowi 2%, oraz inne przyczyny 0.5%. czyli jest 97.5% prawdopodobieństwa że winna jest kierująca.

   13 13 Odpowiedz
 • OKOKI 13 lip 2016

  Pewnie ją opętał demon.

  19 13 Odpowiedz
 • 14 lip 2016

  Przypomina mi się rozmowa z filmu Borat.

  "Borat: Jeśli wjechać tym samochodem w grupę Cyganów, czy samochód ulegnie jakimś uszkodzeniom?
  Sprzedawca: To zależy, jak mocno w nich uderzy.
  Borat: Mocno!
  Sprzedawca: Jeśli ktoś wleciałby na przednią szybę, mógłby ją stłuc.
  Borat: Jak szybko powinienem jechać, aby na pewno ich zabić?
  Sprzedawca: Tym samochodem prawdopodobnie wystarczyłoby 55–65 km/h."

  12 9 Odpowiedz
 • Gosiaa 14 lip 2016

  Najwidoczniej kobieta chciała popełnić samobójstwo . Samochodem trafiła w barierki i jak by wyleciała przez szybę to by wpadła na kamienie które znajdowały się pod mostem , a kobieta znalazła się w środku rzeki . Wiec wjechała samochodem by popełnić samobójstwo ale nie udało się więc skoczyła z mostu wprost do rzeki xd a te osoby które znajdowały się tam o tak wczesnej porze to powinny być dumni z tego ze uratowali tą babeczkę przed popełnieniem samobójstwa .

  24 9 Odpowiedz
 • 14 lip 2016

  66 lat jak na kierujaca to sedziwy wiek chwała najwyzszemu ze nic sie nie stało ale prawko nalezy odebrac ew skierowac na dodatkowe kursy ja ze swojej strony polecam modlitwe rozancowa za co lasma moszna zblizeniowo paypalowac

  4 25 Odpowiedz
 • 14 lip 2016

  Droga redakcjo dlaczego moje komentarze są usuwane?! Czym łamie prawo bo chyba czegoś tu nie rozumiem...

  13 5 Odpowiedz

Zobacz więcej