Okolice

WASZE ZDJĘCIA: Karambol w Borzęcie

WASZE ZDJĘCIA: Karambol w Borzęcie

Cztery samochody brały udział w karambolu do którego doszło w Borzęcie

Do zderzenia doszło dzisiaj rano w Borzęcie około godz. 6. W zderzeniu brały udział 4 samochody. – Jedno z aut wyprzedzało trzy samochody na podwójnej linii ciągłej przed zakrętem ze znaczną prędkością – na redakcja@miasto-info.pl pisze autor zdjęć.

- W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, który w chwili przybycia strażaków znajdowała się poza pojazdem - informuje Marian Rokosz z PSP Myślenice.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych. Następnie udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu, stabilizując odcinek szyjny kręgosłupa.
W czasie prowadzonych czynności operacyjnych przez policję droga wojewódzka była wyłączona z ruch samochodowego.

Komentarze (9)

 • 27 wrz 2016

  Wyprzedzał 3 samochody na podwójnej ciągłej-bravo ty debilu, niech Ci wezmą prawko na zawsze.

  48 3 Odpowiedz
 • 27 wrz 2016

  Z jaką prędkością samochody jechały, ile osób zostało rannych, jak długo droga była nie przejezdna, kto pomagał poszkodowanym, czy policja kogoś zatrzymała?. Gdzie te informacje. Zacznijcie szanować nas czytelników, nie jesteśmy tępymi debilami i potrzebujemy rzetelnej popartej faktami informacji.

  42 10 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  28 wrz 2016

  Ja bym go wsadził do więzienia.

  31 2 Odpowiedz
 • 27 wrz 2016

  To drugi wypadek sprawcy w ciągu tygodnia w tym samym miejscu,.....Mgła+ciemno+podwójna ciągła+zakręty+ślisko=Debilizm i po prawku,...

  30 6 Odpowiedz
 • 28 wrz 2016

  Obawiam się, że odebranie prawa jazdy nic tutaj nie da, bo jeśli ktoś był na tyle głupi, że wyprzedzał 3 samochody na podwójnej ciągłej i do tego przed zakrętem to znaczy, że nie posiada mózgu i nawet bez prawka będzie jeździł. Na szczęście nikt nie zginął, ale i tak sprawca powinien siedzieć za to.

  26 2 Odpowiedz

Zobacz więcej