Sport

Kacper Depta – kolejny zawodnik Orlików Myślenice, który trafił do Wisły

Kacper Depta – kolejny zawodnik Orlików Myślenice, który trafił do Wisły
fot. orzelmyslenice.pl/Bartek Ziółkowski

To kolejny wychowanek szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice, który trafił do Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków

Kacper Depta ma 11 lat. Już w wieku czterech lat zaczynał swoją piłkarską przygodę pod okiem trenera Krzysztofa Karpety. Później pracował z trenerami Łukaszem Kucharczykiem, Jackiem Łętochą i Michałem Cichoniem.

Kacper reprezentował Orła Myślenice w kategoriach skrzatów, żaków, orlików i młodzików. Dziś reprezentuje Wisłę Kraków właśnie w drużynie młodzików z rocznika 2005 i jest zawodnikiem pierwszej drużyny.

Popularny "Marycha" ma już za sobą występy w międzynarodowym turnieju Murapol Cup, gdzie rywalizował z rówieśnikami z chociażby Borussii Dortmund. To kolejny wychowanek Orła Myślenice, który trafił do Wisły Kraków po transferach Bartosza Matogi i Sławomira Chmiela, którzy są obecnie wyróżniającymi się postaciami w trampkarzach Białej Gwiazdy.

Powiązane tematy

Komentarze (3)

 • adzygmunt 18 gru 2016

  Szkoda tych wyróżniających się chłopców. W najlepszym razie "Wisła" zaproponuje im "grzanie ławy" W pierwszym składzie i tak wyjdą na boisko rentierzy z lig zagranicznych. To napędza kasę!!!

  20 10 Odpowiedz
 • 19 gru 2016

  Dokładnie, na tym etapie dla chłopca i jego rodziców jest to niewątpliwa nobilitacja, ale jak pisze Adzygmunt, na tym niestety koniec. Myślę, że oddawanie młodych dobrze zapowiadających się zawodników z Myślenic do klubów tylko dla tego, że mają nazwę, jest bez sensu.

  16 4 Odpowiedz
 • 19 gru 2016

  Mi si wydaj że tego typu informacje umieszczane publicznie o młodym zdolnym piłkarzu , który dobrze sie zapowiada może niestety tylko zaszkodzić jego karierze:/

  10 7 Odpowiedz

Zobacz więcej