Miasto

Myślenice: Kiedy wystawić śmieci? Sprawdź termin ich odbioru w twojej okolicy

Myślenice: Kiedy wystawić śmieci? Sprawdź termin ich odbioru w twojej okolicy

Na redakcja@miasto-info.pl wysyłacie pytania o harmonogram odbioru odpadów na rok 2017. Zobaczcie kiedy i jakie śmieci odbierane będą w mieście Myślenice

Interaktywną mapę miasta i gminy można znaleźć na stronie Rejonowego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej (RPGK), gdzie po wybraniu dzielnicy w której mieszkacie, znajduje się harmonogram odbioru. Zamieszczamy je również poniżej: 

 

 

MYŚLENICE: HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH DLA DOMÓW JEDNORODZINNYCH I WIELORODZINNYCH W 2017 ROKU:

 

 artykuł aktualizowany

 

 

 

Komentarze (13)

 • Brak zdjęcia
  5 sty 2017

  Pomysłu ze zgłaszaniem telefonicznie gabarytów i problematycznych tylko pogratulować.Znowu będą dzikie wysypiska .

  19 4 Odpowiedz
 • 6 sty 2017

  nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie ale im droższy wywóz śmieci to rzadziej są one wywożone chodzi i o domki jednorodzinne. Prosto jest zaciągnąć kredyt mówić ile to się nie robi dle miasta a później podnosić wszystkie opłaty co roku do góry za śmieci zaraz będzie woda i nie wiadomo co jeszcze. Nasza władza woła o pieniądze od mieszkańców z czegoś trzeba spłacić zobowiązania a i pensie urzędników też muszą zostać zwiększone.

  17 3 Odpowiedz
 • 6 sty 2017

  Dokładnie tak jest. Śmieci zimą rzadziej wywożone a płaci się tak samo jak w lecie ( teraz nawet drożej) . Wydajesz worków 10 a oni dają tylko tyle ile zgłoszonych osób ( mimo że rzadziej wywożą!) Jak Ci brakuje to sobie dokup worki i wywieź na własną rękę. Paranoja. W blokach płacą tyle samo i wynoszą o każdej porze roku tyle samo.

  11 1 Odpowiedz
 • 6 sty 2017

  Spokojnie. Nasz poseł Jarosław kiedy przejmie władzę w mieście i powiecie to wtedy śmieci będą odbierane co drugi dzień, woda będzie za darmo a prostemu ludowi będzie żyło się lepiej.

  14 17 Odpowiedz
 • 5 sty 2017

  W apce ZUO jeszcze nie ma harmonogramu...

  7 3 Odpowiedz

Zobacz więcej