Kultura

Dni Dobczyc 2017: Kto powinien wystąpić na głównej scenie? Decyzja należy do was

Dni Dobczyc 2017: Kto powinien wystąpić na głównej scenie? Decyzja należy do was

Kto zagra w tym roku na Dniach Dobczyc? Gmina Dobczyce oddają decyzje w ręce mieszkańców, którzy mogą wybierać spośród czterech gwiazd

Urszula, Patrycja Markowska, Piersi a może Ich Troje? To proponowane gwiazdy na Dni Dobczyce 2017. W sobotę może zagrać Urszula, Patrycja Markowska lub zespół Piersi. Zespół Ich Troje może wystąpić w niedzielę.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem facebooka. Dając łapkę w górę głosujemy na Urszulę, serduszko – na Patrycję Markowską, uśmiech – na Piersi, a wow – na Ich troje. Głosowanie trwa do środku 18 stycznia do godz. 14.

Dni Dobczyc odbywają się tradycyjnie w trzeci weekend lipca (14-16.07.2017), a ich organizatorem jest Izba Gospodarcza Dorzecza Raby.

Urszula i „Konik na biegunach”


Patrycja Markowska i „Świat się pomylił”

Piersi i „Bałkanica"

Ich Troje „A wszystko to bo Ciebie kocham”

Komentarze (5)

 • Magdalena 17 sty 2017

  ...serio?

  4 8 Odpowiedz
 • 17 sty 2017

  3..2..1..i lecimyyyyy z falą hejtów bo polakowi nie dogodzi i oczywiście jaki by nie był zestaw wykonawców to i tak wybrali te najgorsze!! no jak tak można co roku to samo :)

  12 4 Odpowiedz
 • 17 sty 2017

  Dziwne to głosowanie, bo jeśli Ich troje będzie miało 4 miejsce, to i tak wystąpią. Z racji tego że jako jedyni mogą wystąpić w niedziele.

  7 4 Odpowiedz
  • 17 sty 2017

   No rzeczywiście porażka. Co do niedzieli już praktycznie wyrok zapadł ,a na sobotę taki wybór że szkoda ,gadać.. To już nie te czasy ,co dawne dni Dobczyc lub Myślenic.

   3 7 Odpowiedz
 • 18 sty 2017

  za odpowiednia opłata powina wystąpić skromna osoba Padre Romano live bez prunda oferuje taniec na rurce bicie kogla mogla oraz bunga bunga i moszna zblizeniowo placic

  3 2 Odpowiedz

Zobacz więcej