Piłka nożna: Respekt Myślenice rozpoczyna rundę wiosenną

Meczem na wyjeździe z KS Łysica Bodzętyn w sobotę 25 marca, Respekt Myślenice rozpoczyna rundę wiosenną

1 kwietnia 2017 roku RESPEKT Myślenice rozegra mecz z VICTORIĄ Gaj na boisku SĘP Droginia o godzinie 11:00.

Dziewczyny nie próżnują. Od stycznia do marca ubiegłego roku juniorki starsze zajęły 4 miejsce w Mistrzostwach Małopolski Piłki Halowej Kobiet. W tych samych zawodach juniorski starsze zajęły 4 miejsce.

W kwietniu drużyna doszła do półfinałów klubowych Mistrzostw Polski U-19.

W czerwcu rundę wiosenną II Ligii Kobiet drużyna RESPEKTu zakończyła na 6 miejscu w tabeli.

We wrześniu w eliminacjach do Klubowych Mistrzostw Polsku U-19, drużyna z Myślenic zajęła I miejsce i awansowała do półfinałów, które odbędą się w kwietniu 2017.

Od sierpnia do listopada II Ligii Kobiet drużyna zakończyła rundę jesienną na 4 miejscu w tabeli, czyli o dwa oczka wyżej niż zakończyła sezon 2015/2016.

W listopadzie w Eliminacjach Mistrzostw Polski Futsalu U-16 dziewczęta zajęły I miejsce i przeszły dalej. Mistrzostwa Polski odbyły się w grudniu i zawodniczki zajęły 7 miejsce w Polsce.

W grudniu w Międzynarodowym Turnieju Mikołajkowym w Krzeszowicach grupa Seniorek zajęła 13 miejsce, a w Juniorkach była niespodzianka i dziewczęta przywiozły złoto. Dodatkowo Paulina Kania została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.

Eliminacje Mistrzostw Polski U-18 drużyna zajęła 3 miejsce w grupie i odpadła;

Eliminacje Małopolskich Mistrzostw Piłki Halowej Kobiet w kategorii Juniorki Starsze dziewczęta zajęły I miejsce i awansowały do finałów.

Dodatkowo zawodniczki wzięły udział w Mikołajkowym pikniku dla Lenki. Był to turniej charytatywny, udział w turnieju miał na celu otwarcie zawodniczek na potrzeby innych oraz wskazanie jak istotne jest działanie w wymiarze społecznym.

Utworzona młodsza grupa zawodnicza młodziczki wzięła udział w Turnieju Akademia Kobiecego Futbolu i zajęły 5 miejsce. Turniej odbywał się w listopadzie, grudniu, styczniu i w lutym się zakończył organizatorem był KS Prądniczanka.