Trial: Dawid Wacławczyk i Jarosław Byrski wicemistrzami Polski

Dawid Wacławczyk i Jarosław Byrski z BIOTOP Myślenice zajęli drugie miejsca w swoich kategoriach podczas Mistrzostw Polski rozgrywanych w Andrychowie

Jarek startował w kat. Elita 26” natomiast ubiegłoroczny Mistrz Polski Juniorów w tej konkurencji Dawid debiutował w Elicie na rowerze 20”.

Zawodnicy w eliminacjach mieli do przejechania trzy pętle składające się z pięciu odcinków ułożonych z drewnianych bali, opon, skał i prefabrykatów betonowych, do przejazdów finałowych awansowało troje zawodników z eliminacji. Jarosław Byrski zdobył tytuł wicemistrza Polski w kat. Elita 26”.

Natomiast w debiutanckim występie w kat.Elita Dawid Wacławczyk rywalizując z najlepszymi zawodnikami w kraju również zajął drugie miejsce i tytuł Wicemistrza Polski Mistrza Polski.