Okolice

Kobielnik: Wypadek rajdowców. Ranny kierowca i pasażer

Kobielnik: Wypadek rajdowców. Ranny kierowca i pasażer

Samochód zjechał z jedni i uderzył w przydrożny przepust. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 39-letni kierowca i 19-letni pasażer

Fot. Marian Rokosz

Do wypadku doszło w poniedziałek 24 lipca ok. godz. 18:45 w miejscowości Kobielnik. Strażacy miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy przybyli jak pierwsi na miejsce zdarzenia zastali samochód o specyfikacji rajdowej na poboczu jezdni. Najprawdopodobniej auto zjechało z drogi uderzając w przydrożny przepust.

W wyniku zdarzenia poszkodowany został 39-letni kierowca oraz 19-letni pasażer. Ranni znajdowali się poza pojazdem. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych, wstrzymali ruch samochodowy na drodze powiatowej, do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego udzielali poszkodowanym osobom pierwszej pomocy.

W akcji ratowniczej brali udział, również druhowie z OSP Wiśniowa oraz strażacy zawodowi z JRG Myślenice. Trwa ustalanie przyczyny wypadku.

Komentarze (3)

 • 26 lip 2017

  "Trwa ustalanie przyczyn wypadku"... Hmm, może nadmierna prędkość? Wypadli z drogi i uderzyli w przepust, na pewno wolno nie jechali. Mimo to szkoda chłopaków i mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało i z tego wyjdą.

  12 2 Odpowiedz
 • 28 lip 2017

  A może awaria pojazdu? Może ktoś zajechał im drogę? Nie bo od razu musi być łamanie przpisów czyli nadmierna prędkość.

  4 6 Odpowiedz
 • 28 lip 2017

  zapywne pojazd nie był swincony, moszna to łatwo odkrecic akurot okienko mom w grofiku

  2 7 Odpowiedz

Zobacz więcej