Miasto

Rozpoznajesz go? Dotkliwie pobił mężczyznę w myślenickim szpitalu

Rozpoznajesz go? Dotkliwie pobił mężczyznę w myślenickim szpitalu
fot. KPP Myślenice

fot. KPP Myślenice

Policja poszukuje sprawcy pobicia do którego doszło na terenie myślenickiego szpitala

Wydział Kryminalny myślenickiej policji prowadzi dochodzenie w sprawie dotkliwego pobicia mężczyzny na terenie szpitala w Myślenicach, do którego doszło 10 czerwca 2017 r. przed godz. 2:00.

O sprawstwo przestępstwa podejrzewany jest mężczyzna, którego wizerunek zarejestrował monitoring.

- Zwracamy się z prośbą o kontakt do wszystkich osób mogących rozpoznać mężczyznę na zdjęciu. Zgłoszenia można przekazywać pod całodobowy telefon do dyżurnego jednostki (12) 372-92-00, do policjantki prowadzącej postępowanie (12) 372-92-31, lub pod adres poczty elektronicznej komendant@myslenice.policja.gov.pl – mówi asp. sztab. Szymon Sala.

 

Komentarze

 • 12 paź 2017

  ma imię i nazwisko widoczne ..... Jacek Daniels

  34 54 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 paź 2017

  1 pytanie- Kto i Za Czyje Wydał Pieniądze na taki Syfny Monitoring?
  2 pytanie- Dlaczego Policja Prosi 3 miesiące Po?

  89 6 Odpowiedz
 • 12 paź 2017

  Mamy rozumieć, że panowie "ochroniarze" przebywający w szpitalu zaspali, a policja pomimo owocnych poszukiwań nie znalazła sprawcy w ciągu 4 miesięcy?

  88 7 Odpowiedz
 • 12 paź 2017

  Termin terminem ale faktycznie gdzie była ochrona ,której szpital płaci a Oni śpią!!! Chodzą dumnie" dziadki" po szpitalu z napisem na plecach OCHRONA.

  57 6 Odpowiedz
 • ania 12 paź 2017

  Przyjmę do pracy na stanowisko Ochrona Obiektu. Wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności, conajmniej druga grupa inwalidzka. ????

  86 4 Odpowiedz
  • 13 paź 2017

   Popieram i zapytam kto? będzie bronił w razie potrzeby tego z grupą niepełnosprawności.

   26 3 Odpowiedz
  • Jagienka Mur. 15 paź 2017

   Witam,
   co najmniej pierwsza grupa, bo taki dziadek jest mobilny ... na wózku inwalidzkim, a pracodawca nie płaci ZUS, cha, cha

   1 6 Odpowiedz
 • 12 paź 2017

  anula, a zadałaś sobie trud próbując zglebić dlaczego takie ogłoszenia są i co daje forma zatrudnianie os b z Orzeczeniem? bo na pewno nie to co myślisz że mają "fizycznie chronić obiekt"
  naprowadzę cie pod hasło : ubezpieczyciel

  19 17 Odpowiedz
  • ania 13 paź 2017

   doskonale wiem, dlaczego zatrudnia się osoby z orzeczeniem, jeżeli ktoś do ochrony zatrudnia taką osobę powinien mieć z miejsca kontrolę z pfronu, bo jest zwykłym wyłudzaczem i złodziejem. Tyle w temacie.

   36 1 Odpowiedz
   • 13 paź 2017

    DOKLADNIE!!!!!!!!!!!
    jak mozna niepelnosprawnych zatrudniac w ochronie
    przeciez do tego sa chyba jakies wymogi.szkolenia.pozwolenie na prace
    kazdy z tych zakladow powinien byc skontrolowany i CI ktorzy wydali takiej osobie uprawnienia rowniez
    caly kraj oparty jest na wyludzaniu kasy z PFRON
    i najbardziej korzystaja pracodawcy i sprzedawcy sprzetu oraz uslug dla niepelnosprawnych a oni najmniej bo jakies ochlapy
    to skandal
    poza tym jak to wyglada zeby starsi panowie w ktorych duch sie ledwo plata bronili obiekty

    32 2 Odpowiedz
   • 14 paź 2017

    pfron to w zasadzie poboczny skutek bo sa dopłaty dla ON z grupa, ale głownie zatrudnia się tez bo UBEZPIECZYCIEL żąda aby był obiekt chroniony. a że nie ma wymogu że ma to być sprawny 30 latek z siła fizyczną ( chyba że w umowie ubezpieczyciel zapisze taki pkt) to dlatego tez firmy ochroniarskie biorą ludzi z ON i grupą. a świetny przykład np. na placach budów, jak nie będzie doglądacza,"ochrony" a zajumają-ukradną koparkę która była ubezpieczona to firma nie dostanie pokrycia od ubezpieczyciela.

    6 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  13 paź 2017

  ostrość stop klatki pierwsza klasa, niczym w dawnych niemieckich pornosach na vhs, pogratulować temu co kupił taki sprzęt

  37 3 Odpowiedz
 • 13 paź 2017

  Brawo, brawo dla myślenickiej policji. Kolejny raz pokazali jakie tempo pracy mają. Uważam za nagminne opóźnianie podania do informacji publicznej informacji, które powinny być przekazane na "świeżo" po incydencie lub wydarzeniu. Wtedy na bieżąco można coś skojarzyć.
  To samo dotyczy zaginięć osób - informacje są podawane publicznie długo po fakcie.
  Zarówno miasto-info jak myślenice.tv, to lokalne środki przekazywania informacji, mające bardzo wielu przeglądających ich strony.
  Jakość nagrań z monitoringu no k...... bez komentarza.

  38 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  13 paź 2017

  Nie mam słów na to... Po tak długim czasie raczyli podjąć jakiekolwiek działanie? O 4 miesiące za późno.
  Odnośnie monitoringu... Mój własny, prywatny pod domem jest lepszej jakości...

  32 2 Odpowiedz
 • Piotr 14 paź 2017

  każdy, każda wcześniej pierd.li nie na temat. PYTANIE BRZMI, kto tego klienta rozpozna??? MOże ktoś z wcześniejszych pierdol.cych zasponsoruje kamerę HDV ??

  18 13 Odpowiedz
 • 15 paź 2017

  Ale...pieprzycie nie na temat! Czy jakość nagrania uniemożliwia identyfikację? Jakbym gościa znal to z kilometra rozpoznał. Fajnie jak sobie Chińskie kamery do domów kupujecie z Alibaby. Niestety szpitale, szkoły, ulice itd. to musi być sprzęt przemysłowy a nie zabawka. To są inne pieniadze! Skupcie się na temacie!!!!!!

  12 5 Odpowiedz
 • 16 paź 2017

  Proponuję sprawdzić jakie nr. telefonów komórkowych z tego regionu ( terenu szpitala ) logowały się do stacji bazowych . Czas jest określony więc nie będzie z tym problemu . Ewidentnie widać , że poszukiwany ma w lewej kieszeni telefon . Poszukiwania można zawęzić w grupie do pewnego wieku co wynika ze stop klatki .

  17 1 Odpowiedz

Zobacz więcej

Pacjent w Myślenicach z ujemnym wynikiem. Lekarze czekają na wynik obywatelki Francji
Koronawirus 28

Pacjent w Myślenicach z ujemnym wynikiem. Lekarze czekają na wynik obywatelki Francji

U 45-letniego pacjenta, który przebywał na oddziale zakaźnym myślenickiego szpitala nie wykryto koronawirusa. Lekarze czekają na wynik badania obywatelki Francji, która trafiła na oddział zakaźny z ośrodka wypoczynkowego w Mszanie Górnej koło Limanowej artykuł aktualizowany Badania na obecność koronawirusa u 45-latka ze Skawiny wykluczyły jego o...

Na chodniku przy szpitalu nie zaparkujesz. Wjazdu blokują słupki
Myślenice 58

Na chodniku przy szpitalu nie zaparkujesz. Wjazdu blokują słupki

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że na dwóch końcach ul. Szpitalnej gmina postawiła parkomaty. Kierowcy ignorowali urządzenia, pozostawiając samochody na chodniku - po drugiej stronie ulicy. Od teraz to niemożliwe, bo wjazd na niego blokują słupki W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o parkomatach jakie stanęły po obu stronach ul. Szpitalnej. To dalszy ci...

Dwa zderzenia pod estakadą. Ucierpiały trzy osoby
Myślenice 3

Dwa zderzenia pod estakadą. Ucierpiały trzy osoby

Dwa dni z rzędu na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z Zakopianką pod estakadą doszło do dwóch zderzeń w których ucierpiały trzy osoby W dniach 7 i 8 marca doszło do dwóch zderzeń w obrębie skrzyżowania ul. Słowackiego z Zakopianką. W pierwszej kolizji uszkodzone samochody częściowo blokowały przejazd wyłączając jeden pas ruchu. Strażacy zabezpieczyli...

Ratownicy zbierają na sprzęt. Mają połowę. Brakuje im jeszcze 10 tys. zł
Myślenice 21

Ratownicy zbierają na sprzęt. Mają połowę. Brakuje im jeszcze 10 tys. zł

Ratownicy wychodzą do wezwania bez względu na sytuację i panujące warunki atmosferyczne. Aby poszukiwania przebiegały sprawnie, potrzebny jest rozwój, a ten gwarantuje odpowiedni sprzęt. Myślenicką Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z Psami można wesprzeć poprzez internetową zbiórkę Idąc na poszukiwania zaginionej osoby często czują niepewność, którą...