Sport

Downhill: Mistrz Świata z Myślenic w obiektywie Konrada Święcha [WIDEO]

Downhill: Mistrz Świata z Myślenic w obiektywie Konrada Święcha [WIDEO]

 

Film „Master.” przedstawiający sylwetkę downhillowca Michała Śliwy został wyświetlony podczas Festiwalu Filmów MTB w Krakowie. Dzisiaj możecie zobaczyć go u nas

„Master.” to najnowsza produkcja myśleniczanina Konrada Święcha prezentująca sylwetkę Mistrza Świata w downhillu – Michała Śliwy. Film miał swoją premierę podczas Festiwalu Filmów MTB w Kinie Kijów Centrum w Krakowie.

- Film powstał na potrzeby Festiwalu Filmów MTB, na który zostałem zaproszony przez Kubę Gzelę, któremu serdecznie dziękuje za zaproszenie oraz możliwość pokazania swojego filmu po raz kolejny na dużym ekranie. Co roku planuję zrobić coś więcej, jeśli chodzi o filmowanie rowerów. Od zawsze marzy mi się stworzenie czegoś większego niż tylko pojedyncze filmiki. „Master.” pokazuje sylwetkę Michała jako ridera oraz kochającego ojca, który potrafi godzić obowiązki z przyjemnościami, które daje mu jazda na rowerze – mówi Konrad Święch.

Michał Śliwa swoją przygodę ze zjazdem rowerowym rozpoczął w 1998 roku, a pierwszy raz wystartował w zawodach 2 lata później. Przez 17 lat swojej obecności na rodzimej scenie rowerowej wielokrotnie stawał na podium downhillowych Mistrzostw Polski. W jego dorobku do tej pory znajdowały się m.in. cztery złote medale Mistrzostw Polski.

Michał to obecnie jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii polskiego zjazdu. Rider z Myślenic ma za sobą świetny sezon, podczas którego udało mu się wywalczyć tytuły mistrza Polski, mistrza Europy i... mistrza Świata!

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej