Sport

Piłka nożna A-klasa: Wojciech Czajka nowym trenerem Górek

Piłka nożna A-klasa: Wojciech Czajka nowym trenerem Górek

Miejsce odwołanego niedawno trenera Łukasza Zająca zajął Wojciech Czajka. Szkoleniowiec w ostatnim czasie trenował zespół Iskry Głogoczów

 

Drużynę seniorską Górek w rundzie rewanżowej sezonu 2017/18 w rozgrywkach myślenickiej A-klasy prowadził będzie trener Wojciech Czajka. Będzie to jego trzeci klub. W swojej trenerskiej karierze prowadził m.in. Zryw Lanckoronę z którą w pierwszym sezonie uzyskał historyczny, bo pierwszy w działalności klubu awans do B-klasy. Następnie, w lipcu 2013 roku przeniósł się do Iskry Głogoczów, gdzie trenował aż do zakończenia rundy jesiennej obecnego sezonu.

W sezonie 2014/15 ekipa uzyskała awans do A-klasy i wróciła do wyższej ligi rozgrywkowej. Wówczas klub z Głogoczowa wygrał z Górkami 4:1, a rewanż zakończył się remisem 2:2. Kolejne lata ekipa spędziła w A-klasie kończąc rywalizację w sezonie 2015/16 na szóstej, a w 2016/17 na piątej lokacie.

- Czeka nas trudne wyzwanie, które wspólnymi siłami i zaangażowaniem całego klubu, w postaci zawodników, zarządu czy kibiców jesteśmy w stanie zakończyć sukcesem. Maksymą mojej trenerskiej przygody jest cierpliwa praca. solidne i konsekwentne działanie każdej osoby zaangażowanej w klub, połączone z opanowaniem i cierpliwością z pewnością da swoje pozytywne efekty. Ważna jest również współpraca z młodymi zawodnikami, którzy są trwałym fundamentem każdej drużyny – mówi Wojciech Czajka.

Powiązane tematy

Komentarze (8)

 • Brak zdjęcia
  9 gru 2017

  Jaki poziom drużyny taki poziom komentarza......Żal

  9 7 Odpowiedz
 • mirek@ 8 gru 2017

  powiedzial ktos kto nawet nie siada na trybunach gorek :)

  10 8 Odpowiedz
 • Kacper Jaśkowiec 8 gru 2017

  Wszystko fajnie, życzę gościowi powodzenia i wysokich lotów z drużyną, ale na trening lepiej niech nie ubiera bluzy ze zdjęcia, bo raczej go nikt nie posłucha, w Myślenicach tylko Wisełka :)

  12 14 Odpowiedz
 • Kacper Jaśkowiec 9 gru 2017

  Hahaha, serio? Ja myślałem, że tylko niektóre kobiety nie ogarniają niektórych kwestii, ale widzę, że tutaj jest również ciężki przypadek. Nie mam nic do trenera, nawet go nie znam. Trzymam mocno kciuki, żeby ciągnął ten klub jak najwyżej się da. Może i z klubem nie mam nic wspólnego i na mecze nie chodzę, ale pisał do mnie zarząd z prośbą o fotografowanie na meczach. Zresztą grało tam mnóstwo moich kumpli i kilku z nich gra obecnie. Niech Myślenicka piłka rośnie w siłę i cieszy człowieka fakt, że coś się dzieje i jest osoba, która jest sfokusowana na punkcie zwycięstw jak pan Wojciech Czajka. To cieszy. Ale jak widzę, tu level czytania ze zrozumieniem jest bardzo wysoki. Jeżeli chodzi o bluzę to nie znam jej historii i znać nie mam zamiaru. Chodzi po prostu o to, że Myślenice były, są i będą Wiślackie, a pasiaste koleżanki w dalszym ciągu będą mniejszością pochowaną w piwnicach. Z racji tego niech to zdjecie nie popsuje relacji klubowych, to wszystko panie hooliganie @ksgrzes.

  PS. W Lidlu podobno rozdają bilety na kałużę jak coś, bo wszyscy na hokeju i brakło hajsu :)

  6 4 Odpowiedz
 • Kacper Jaśkowiec 9 gru 2017

  Damn it, internetowi napinacze. Polecam jakiś kurs czytania ze zrozumieniem. Widzę dwie koleżanki z gorszej strony błoni, szkoda, że tylko w internecie, bo na mieście nikogo od lat nie widać. JŻS

  6 4 Odpowiedz

Zobacz więcej