Okolice

UWAGA NA WŁAMYWACZY! Żeby okraść dom wystarczą im 3 minuty

 UWAGA NA WŁAMYWACZY! Żeby okraść dom wystarczą im 3 minuty

Potrafią wejść do domu omijając instalacje alarmowe i monitoring. Na splądrowanie jego wnętrza wystarczą im 2 - góra 3 minuty. Ten film pokazuje jak sprawnie potrafią działać

Film z włamania w Głogoczowie pojawił się na jednym z tamtejszych blogów. Można na nim zobaczyć jak działają włamywacze. Kamera uchwyciła trzech mężczyzn, którzy o godz. 20:01:30 wbiegają na jedno z podwórek w tej miejscowości.

Równolegle druga kamera pokazuje jak próbują dostać się do środka wyłamując drzwi i okno. Zaledwie po 15 sekundach wchodzą do środka oknem. Po 20 sekundach od wtargnięcia na teren posesji znajdują się w domu. Po ponad 3 minutach pierwszy z włamywaczy wychodzi przez okno na zewnątrz, za nim pozostali a chwilę później pierwsza z kamer pokazuje jak uciekają.

Do włamania doszło 27 stycznia na terenie Głogoczowa. Nagranie z tego zdarzenia zostało opublikowane kilka dni temu. Jak pisze autorka bloga Agnieszka Węgrzyn:

„Otrzymałam od Państwa ostrzeżenie, że znów pojawili się włamywacze. Podobna sytuacja miała miejsce w 2015 roku i wtedy sąsiedzka kontrola przyniosła taki skutek, że złodzieje na jakiś czas wynieśli się z naszej miejscowości. Ponownie apeluję do Państwa, proszę wszystkich o zwracanie uwagi na domy sąsiadów i podejrzane osoby kręcące się po okolicy!”.

Komentarze (14)

 • Brak zdjęcia
  18 lut 2018

  Zalegalizować prawo do posiadania broni palnej!
  Każdy powinien posiadać broń palną, żeby móc się bronić przed bandytami!

  81 32 Odpowiedz
 • mirek@ 18 lut 2018

  i to jest prawdziwe wyzwanie dla policji - nie mandaty za zle parkowanie

  94 80 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  18 lut 2018

  a ja uważam że m.in. przez takich jak ty złodzieje i inni przestępcy nadal będą czuć się swobodnie bo ze strony właścicieli okradanych posesji nic im nie będzie grozić! chyba że ich parasolką postraszysz :)

  Źli ludzie posiadają broń , a jeżeli ludzie dobrzy będą bezbronni to przestępczość będzie szaleć!

  39 12 Odpowiedz
 • Samanta Rigerr 18 lut 2018

  Obejrzałam nagranie na tym blogu, niema najmniejszych szans kogokolwiek rozpoznać. To chyba jakiś chińskie badziewie a nie monitoring,

  25 3 Odpowiedz
 • 19 lut 2018

  Ludzie się boją tego dostępu jak ognia. Zrozumcie że ludzie którzy zabijają, napadją już mają broń. Chodzi o to zeby każdy mógł się obronić. '' kibole'' widzę że lewactwo sie wypowiada :)

  27 13 Odpowiedz

Zobacz więcej