Okolice

Stróża: Pożar na poddaszu mogła wywołać awaria instalacji elektrycznej

Stróża: Pożar na poddaszu mogła wywołać awaria instalacji elektrycznej

Pożar do jakiego doszło na poddaszu jednego z domów w Stróży mogła wywołać awaria instalacji elektrycznej

Wczoraj w Stróży zapaliło się poddasze jednego z domów, ale w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Tuż przed godziną 19 mężczyzna zauważył, że jego kuchenka elektryczna nie działa. Kiedy 60-latek sprawdzał co jest przyczyną awarii spostrzegł, że na poddaszu rozprzestrzeniają się płomienie.

Od razu zawiadomił straż pożarną, która ugasiła ogień. W domu oprócz właściciela przebywała jeszcze jego żona – obydwojgu nic się nie stało.
Według wstępnych informacji uzyskanych od Straży Pożarnej do pożaru niezamieszkałego poddasza mogło dojść na skutek awarii instalacji elektrycznej. Trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Komentarze (8)

 • Jerzy Figlewicz 19 mar 2018

  Proszę o podanie kontaktu do tych ludzi gdyż 3 lata temu przeżyłem to samo i chcę im pomóc. Mam firmę elektryczną wykonam im instalację tylko po kosztach materiału . Mój tel 666058779. Pozdrawiam Jerzy Figlewicz.

  14 2 Odpowiedz
 • 21 mar 2018

  Sadzac po komentarzu jesteś chory psychicznie

  7 Odpowiedz
 • 22 mar 2018

  Czyli co, ty niemasz dostępu do cywilizacji bo dom ci się nie spalił?
  Zastanów sie IDIOTO co piszesz

  5 Odpowiedz
 • 22 mar 2018

  Serdecznie dziękujemy Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach oraz OSP Stróża, OSP Pcim, OSP Myślenice-Zarabie, OSP Trzebunia za podjęcie szybkiej akcji ratowniczej w czasie pożaru w dn. 14.03.2018., dzięki której udało się ocalić przed zniszczeniem znaczną część naszego domu.
  Wdzięczni właściciele.

  4 2 Odpowiedz
 • 27 mar 2018

  Widzę właśnie reprezentowanie tej inteligencji. Skąd możesz wiedzieć kim jestem i co osiągnąłem skoro mnie nie znasz? I zacytuje ci słowa pewnej osoby:,, Z głupkami niema co dyskutować, przed głupkami trzeba się bronić '', widzę, że jestes za Wolną Polską, więc powinieneś wiedzieć kto to powiedział. To jest mój ostatni komentarz pod tym postem, bo nie mam zamiaru się bawić w przegadywanie z IDIOTĄ.

  Odpowiedz

Zobacz więcej