BADMINTON: Pięć finałów w weekend? Dla Tomasza Matogi to pryszcz

To był bardzo ciężki weekend dla Tomasza Matogi reprezentującego barwy TKKF UKLEJNA Myślenice

W sobotę wybrał się do Krakowa na Grand Prix Małopolski, w którym udało mu się wygrać Singla OPEN. W Mikście OPEN w parze ze Stasią Gruszczyńską (UKS KSBad Kraków) zajął 2 miejsce. W turnieju brało udział ponad 70 zawodników.

Kolejnego dnia zjawił się w Niepołomicach na Mistrzostwach Małopolski, w których grał w trzech kategoriach i we wszystkich doszedł do finałów. W Mikście OPEN w parze ze Stasią Gruszczyńską (UKS KSBad Kraków) zajął 1 miejsce natomiast w Singlu OPEN jak i w Deblu OPEN w parze z Michałem Siwkiem (MKS Spartakus Niepołomice) zajął 2 miejsce. We wszystkich kategoriach brało udział ponad 150 zawodników.