Miasto

Myślenickie Kino Letnie rusza 6 lipca. Filmy będzie można oglądać w Rynku [WIDEO]

Myślenickie Kino Letnie rusza 6 lipca. Filmy będzie można oglądać w Rynku [WIDEO]

Myślenickie Kino Letnie rusza pełną parą - 6 lipca, 20 lipca, 3 sierpnia oraz 17 sierpnia - w te cztery wakacyjne piątki będzie można zobaczyć zaproponowane przez UMiG Myślenice seanse filmowe

Na fanów dobrego kina czekać będą leżaki oraz duży ekran i za darmo, pod chmurką w nietypowej i klimatycznej scenerii myślenickiego rynku będzie można obejrzeć kilka ciekawych produkcji ze światowej czołówki.

- Pierwszy seans filmowy odbędzie się już 6 lipca na płycie rynku. W cztery wakacyjne piątkowe wieczory będziemy wyświetlać filmy o różnej tematyce, a każdą z zaproponowanych przez nas projekcji rozpocznie wieczorynka dla najmłodszych o godzinie 18:00, po której w przygotowanych przez nas leżakach przed ekranem rozsiąść się będą mogli nieco starsi kinomaniacy. Piąte spotkanie z plenerowym kinem odbędzie się na plaży trawiastej na Zarabiu podczas Myślenickiego Festiwalu Lata – zapowiada Marek Pajka z Wydziału Strategii, Rozwoju Gospodarczego i Promocji UMIG Myślenice.

Letnie Kino w plenerze odbędzie się 6 lipca, 20 lipca, 3 sierpnia oraz 17 sierpnia. Każdy dzień został przypisany do kategorii i tak w ramach „Mistrzów oglądalności” 6 lipca obejrzymy Shreka oraz Matrix, 20 lipca w świecie komiksu Batman i Superman oraz Avengers, 3 sierpnia kino brytyjskie z Paddington oraz Jak zostać królem i 17 sierpnia kategoria „W kosmosie” z bajką „Biała i Strzała podbijają kosmos”, a następnie Marsjanin. Start kina o godzinie 18:00 – zapraszamy!

W przypadku opadów deszczów Letnie Kino Plenerowe zostanie odwołane – informacja na www.myslenice.pl

Materiał powstał we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Myślenice 

Komentarze (1)

Zobacz więcej