Okolice

Motocyklista jechał środkiem Zakopianki. Uderzył go samochód. Wszystko nagrał inny kierowca [WIDEO]

Motocyklista jechał środkiem Zakopianki. Uderzył go samochód. Wszystko nagrał inny kierowca [WIDEO]

Po zderzeniu z samochodem motocyklista koziołkował przez kilkadziesiąt metrów. Całe zdarzenie nagrał jeden z kierowców

Na granicy Głogoczowa z Mogilanami jeden z kierowców nagrał wypadek z udziałem motocyklisty. Kierowca wyprzedzający samochód znajdujący się na lewym pasie nagrał jak między pojazdami przejeżdża pierwszy motocyklista. Mija zaledwie kilka sekund, a za nim pojawia się kolejny.

Ten jedzie środkiem zakopianki pomiędzy dwoma samochodami. W pewnym momencie kierowca audi zmienia pas na prawy uderzając w motocykl, a potrącony motocyklista koziołkuje po asfalcie kilkadziesiąt metrów. 

Powiązane tematy

Komentarze (51)

 • 1 sie 2018

  Skoro jechal srodkiem to kierowca audi mial go w martwym punkcie w lusterku,nie mial szana go zobaczyc,ewidentna wina motocyklisty,

  51 5 Odpowiedz
 • 1 sie 2018

  Jak ktoś jeździ S-ką na drodze to sam się prosi o takie sytuacje. Rolka przy 50km/h, później przy 100, może skończy na 200 i poszuka rozumu w głowie.

  40 4 Odpowiedz
 • 1 sie 2018

  Wygląda przerażająco :( Niestety nieraz sama doświadczyłam "wyrastania spod ziemi" motocyklistów na Zakopiance i teraz milion razy sprawdzam lusterka zanim zrobię jakiś manewr. Mam nadzieję, że nic strasznego się nie stało temu panu... :(

  40 9 Odpowiedz
 • 1 sie 2018

  to się polecam doszkolić kiedy wolno / nie wolno wyprzedzać po prawej, tyle że tu winny jest motocyklista ale z innego powodu.

  24 3 Odpowiedz
 • 1 sie 2018

  Sądząc po prędkości przelatujących białych pasów rozdzielających jezdnię prędkość samochodów ok 130-140km/h . Prędkość motocyklisty (a raczej tego idioty na motorze ) jeszcze z 30 więcej. Jeśli nagranie jest w czasie rzeczywistym - wszyscy do paki !

  24 3 Odpowiedz

Zobacz więcej

Obserwatorium na Lubomirze ma 100 lat
Wiśniowa 0

Obserwatorium na Lubomirze ma 100 lat

Od ponad 100 lat odwiedzający Beskid Wyspowy mogą oglądać obiekty na niebie w obserwatorium astronomicznym na górze Lubomir   Od ponad 100 lat odwiedzający...