Okolice

Rudnik: Radiowóz jechał na sygnale. Zderzył się z półciężarówką. Cztery osoby ranne

Rudnik: Radiowóz jechał na sygnale. Zderzył się z półciężarówką. Cztery osoby ranne

Na drodze wojewódzkiej w Rudniku jadący na sygnale radiowóz zderzył się z półciężarówką

Do wypadku doszło w czwartek 13 września na drodze wojewódzkiej 955 w Rudniku, kiedy radiowóz jadący na sygnale w kierunku Sułkowic zderzył się z półciężarówką. Do zderzenia doszło w momencie, gdy radiowóz wyprzedzał kolumnę pojazdów, a kierowca ciężarówki skręcił w lewo w drogę podporządkowaną.

Trzy osoby jadące mercedesem trafiły do szpitala w Myślenicach. Największe obrażenia stwierdzono u policjantki, która siedziała na fotelu pasażera w radiowozie. Z obrażeniami trafiła do szpitala w Krakowie. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Powiązane tematy

Komentarze (11)

 • 14 wrz 2018

  Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Policjantka bez pasów i jeszcze pytanie, czy właściwe i zasadne było używanie sygnałów świetlnych i czy były użyte wraz z dźwiękowymi.

  41 12 Odpowiedz
 • 15 wrz 2018

  Policja jechała grubo ponad 100/h ponoc bez sygnałów dźwiękowych. Tak przynajmniej mówią ludzie, którzy mieszkają w pobliżu tego wypadku. Wiec wg mnie wina jest ewidentnie kierującego radiowozem. Nie dość ze wyprzedzal kolumnę samochodów bez syg dźwiękowych, to jeszcze tego dostawczaka wyprzedzal na skrzyżowaniu, kiedy on akurat skrecal w lewo. Kierowca nie mial obowiazku go widzieć... Dobrze ze nikt nie zginął

  33 11 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  14 wrz 2018

  A tu się okaże że kierowca zmieniał kierunek jazdy i się nie upewnij czy może skręcić .

  24 3 Odpowiedz
 • 14 wrz 2018

  Czy poseł J. (yyy). Sz. załatwi nowy radiowóz dla myślenickiej Policji???
  Panie pośle zbliżają się wybory. Obiecuje Pan???

  38 45 Odpowiedz
 • 18 wrz 2018

  Radiowóz poświęcony z wielką pompą i orkiestrą. Nie pomogły gusła i sie "rozdupcył". "Święcenia" okazały się nieskuteczne i pora złożyć reklamacje do kurii.
  I przestać "święcić" bo to wyrzuć pieniądz. Jak widać nie pomaga...

  zdjecie

  15 8 Odpowiedz

Zobacz więcej