Kultura

Zbierała pieniądze na książkę w sieci. Dzisiaj wydała "Nie obrażaj się na Boga"

Kinga Baran z Sułkowic dopięła swego, a za pieniądze zebrane w sieci wydała swoją debiutancką powieść „Nie obrażaj się na Boga”

Mieszkanka Sułkowic Kinga Baran chciała wydać swoją debiutancką książkę pt. „Nie Obrażaj Się Na Boga”, jednak potrzebowała na to 2500 zł. - Książka, którą napisałam, jest efektem mojej pasji do pisania, które daje mi wolność i możliwość ofiarowania czegoś z siebie. Pozwala mi się wyrażać i rozwijać - mówiła.

Postanowiła poprosić o pomoc na zebranie środków internautów organizując zbiórkę crowdfundingową przez internet. Udało jej się zebrać 3325 zł, a akcję wsparły 54 osoby.

Książka „Nie obrażaj się na Boga” została wydana przez wydawnictwo WasPos i trafiła do sprzedaży w internetowych księgarniach. Fabuła powieści to życiorysy trzech sióstr w różnym wieku. Zamysłem książki nie jest jednak tylko opowiedzenie historii każdej z nich.

Bohaterki opowieści i ich uczucia oraz sytuacje życiowe, w których się znajdują, są tylko filarem na którym opierają się gałęzie, jakimi są refleksje na temat Boga i Jego uczestnictwa w życiu ludzi. Życie bohaterek przeplata się z rozmyślaniami o życiu, miłości i Bogu.

Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Józefa Sadzika w Sułkowicach w październiku 2018 r. planuje spotkanie autorskie z Kingą Baran.

Powiązane tematy

Komentarze

 • 19 wrz 2018

  wow, super! tematyka nie moja, nie kupię, ale doceniam, że dziewczyna się zawzięła i dopięła swego. Szacun!

  7 1 Odpowiedz
 • 19 wrz 2018

  Chapeau bas :-)

  7 Odpowiedz
 • Beata 20 wrz 2018

  Super. Dążyć do wymarzonego celu i go osiągnąć. To cieszy i daje energię życiową do dalszego działania :)

  4 Odpowiedz

Zobacz więcej

Bogna Becker wraca do Myślenic po 15 latach z wystawą „Lalki to My”
Kultura 3

Bogna Becker wraca do Myślenic po 15 latach z wystawą „Lalki to My”

Wernisaż odbył się w ramach wydarzeń związanych z Kulturalnymi Dniami Myślenic 2019. Bogna Becker wróciła ze swoją twórczością do Myślenic po 15 latach przerwy, mimo że na co dzień mieszka i pracuje w Drogini Jej prace zostały zaprezentowane w Galerii Sztuki Współczesnej w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu w Myślenicach. Wernisaż był inauguracj...

Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne 2019: Zobacz, jak pracują artyści
Kultura 0

Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne 2019: Zobacz, jak pracują artyści

„Most Zamiast Murów - Artystyczne Przełamywanie Barier”. „ODDŹWIĘK” to hasło trwających na Zarabiu XXII Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych w których każdy może wziąć udział Od 15 lipca w Myślenicach trwają XXII Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne dla artystów profesjonalnych oraz XIX Europejskie Warsztaty Plastyczne dla dzieci i młodzieży....

Tutaj filmy wyświetlają na miejskich murach
Dobczyce 0

Tutaj filmy wyświetlają na miejskich murach

„Kino w dobrym klimacie” to cykl plenerowych projekcji filmowych, które przez całe lato odbywać się będą na Staromiejskim Wzgórzu w Dobczycach Tegoroczny cykl filmowy rozpoczął seans filmu „Sugar Man”. Poza wspomnianym dokumentem, amatorzy plenerowych pokazów zobaczą m.in. komedię „Za jakie grzechy, dobry Boże?”, „Wszystko za życie” („Into the Wil...