Sport

Turnieje Tenisa dla uczczenia 100-lecia Niepodległość Polski

Turnieje Tenisa dla uczczenia 100-lecia Niepodległość Polski
fot. Ewa Filek

fot. Ewa Filek

Na kortach myślenickiego Zarabia odbyły się zawody tenisa ziemnego zorganizowane w ramach obchodów Stulecia Niepodległości Polski

Rozegrano cztery turnieje gry podwójnej: dzieci, pań, panów oraz par plus 100. Dyrektor Turnieju zadbał o oprawę muzyczną imprezy, dlatego podczas gry towarzyszyły piosenki żołnierskie i powstańcze.

Wśród pań zwyciężyła para Anteta Nosal i Joanna Panuś pokonując w finale Agnieszkę i Sonię Koszut. Wśród panów w kategorii „OPEN” puchary za zwycięstwo otrzymali bracia Damian Bess i Tomasz Bess.

W kategorii plus 100 gdzie łączna liczba wieku obu zawodników musiała być równa lub większa stu lat zwyciężył Józef Mikołajczyk i Radek Chorabik pokonując w finale Eugeniusza Żądło i Grzegorza Koska. W kategorii dzieci puchary za pierwsze miejsce otrzymali Ignacy Nowak i Krystian Chęciński.

Impreza sportowo-niepodległościowa zgromadziła na kortach Myślenickiego Zarabia ponad pięćdziesięciu zawodniczek, zawodników i sympatyków tenisa ziemnego. W imieniu TKKF Myślenice, puchary i nagrody zwycięzcom wręczył Grzegorz Kosek. 

Piotr Zięba

Powiązane tematy

Komentarze

  • Jagienka Mur. 22 wrz 2018

    Witam,
    moje gratulacje. Cieszę się, że to ludzie z pasją, rozsławiają nasze miasto w świecie.

    Odpowiedz

Zobacz więcej