Miasto

Kolarstwo szosowe: Kolarze TKKF UKLEJNA w czołówce

Kolarstwo szosowe: Kolarze TKKF UKLEJNA w czołówce

Dobiega koniec sezonu kolarskiego dla kolarzy szosowych. Reprezentanci Myślenickiego TKKF UKLEJNA zajęli w ostatnich wyścigach czołowe miejsca

Najpierw, 15 września odbył się wyścig Heboj na Przehybę ze startu wspólnego 12,5km pod górę. Tam w czteroosobowym składzie: Jarosław Czerwień, Tomasz Matoga, Tomasz Kołodziejczyk i Bolesław Kasperek drużyna z Myślenic zajęła 1 miejsce Drużynowo.

Z kolei 16 września w Suszcu odbył się finał klasyfikacji nizinnej Road Maratonu, w którym na starcie stawiła się dwójka z Myślenic. Profil trasy był dość płaski, gdyż średnia wyszła prawie 42km/h na 54km. Tomasz Tyrawa zajął 19 miejsce OPEN i 11 m. w kat. B natomiast Tomasz Matoga był 28 OPEN i 4 w kat. A tracąc niemal 0:00:01.76 do zwycięzcy.

W dniu 23 września ostatni - IV etap Podhale Tour kończyła jazda indywidualna na czas na dystansie 26 km w Spytkowicach i tam najlepiej spisał się Tomasz Matoga stając na 3 miejscu podium w kat. M2 i 18 m. OPEN.

W Klasyfikacji Generalnej po czterech etapach Drużynowo TKKF UKLEJNA Myślenice zajęła 4 miejsce. Natomiast indywidualnie: OPEN 13 m. Jarosław Czerwień oraz 3 m. w kat. M2, OPEN 14 m. Tomasz Matoga oraz 4 m. w kat. M2, OPEN 16 m. Bolesław Kasperek oraz 7 m. w kat. M3, Jan Pilch 6 m. w kat. M5.

Powiązane tematy

Myślenice nagrodzone za inwestycje ze środków UE
Miasto 17

Myślenice nagrodzone za inwestycje ze środków UE

Miasto i Gmina Myślenice uplasowało się na trzecim miejscu w ogólnopolskim rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" podsumowującym wydatki inwestycyjne finansowane ze środków UE w latach 2014-2017 w kategorii miasta powiatowe

Komentarze

Zobacz więcej