Miasto

Wybory Samorządowe 2018: Mocna końcówka kampanii. Poseł odpowiada na film internauty

Wybory Samorządowe 2018: Mocna końcówka kampanii. Poseł odpowiada na film internauty

Wczoraj w sieci pojawił się film w którym Dariusz Szczotkowski prześwietla zarobki i wydatki posła. Materiał bardzo szybko zyskiwał na popularności. Dzisiaj odniósł się do niego poseł PiS i kandydat na burmistrza Jarosław Szlachetka

Dariusz Szczotkowski w swoim filmie pyta posła i kandydata na burmistrza Myślenic Jarosława Szlachetkę o finanse i to w jaki sposób rozlicza je z wyborcami. W materiale analizuje m.in. oświadczenia majątkowe Jarosława Szlachetki jako posła, jego aktywność w Sejmie i liczbę lotów z Krakowa do Warszawy.

- Od kilku dni moja osoba, jako kandydat na burmistrza Myślenic oraz Poseł na Sejm RP jestem obiektem niewybrednych ataków oraz prób zastraszania przez samorządowców i pracowników starostwa powiatowego w Myślenicach. [...] Apeluję również do pracownika pana starosty Tomala, młodego i sfrustrowanego urzędnika o zaprzestanie rozpowszechniania zmanipulowanych informacji oraz kłamstw pod moim adresem - podczas dzisiejszej konferencji prasowej mówił Jarosław Szlachetka.

Komentarze (71)

 • 19 paź 2018

  Klika Maciusia działa perfekcyjnie ale już niedługo. Czas ich usunąć i dać szansę innym, niezależnym. Ktoś mi powie czemu ta strona tak strasznie skomli i obraża druga stronę? Nie jestem za PiSem ale Oni nie robią takiego jazgotu...

  139 65 Odpowiedz
 • 19 paź 2018

  Przecież Szczotkowski to kuzyn Ostrowskiego!!!!!!

  83 29 Odpowiedz
 • 19 paź 2018

  Najlepsze jest to że na stronę posła można wejść i dowiedzieć się ile "wylatał" czy "przejechał". Bo są to dane ogólnie dostępne.
  A teraz Panie Szczotkowski, wejdż Pan na strony UMiG i podaj Pan zestawienia finansowe spółek gminnych, ich "wylatane" i "wyjeżdzone" koszta i jaką to ma relację z abonamentami i zarobkami dyrektorów czy prezesów tychże spółek którymi te gminne spółki obarczają mieszkańców Gminy Myślenice.
  Skoro Ostrowski odchodzi z urzędu Burmistrza może pokusi sie Pan o adekwatne saldo, takie jakie wystawia Pan Posłowi Szlachetce.
  Przypominam że również nie kandyduję i nie mam żadnych powiązań zarówno z Ostrowskim vel Halkiem tudzież Szlachetką.
  W przeciwnym razie nie jesteś Pan wiarygodny.

  75 31 Odpowiedz
 • 19 paź 2018

  W swoim orędziu pan Szlachetka nie odpowiedział ani na jedno pytanie Szczotkowskiego .
  Czyżby nie wiedział co powiedziec ? chyba tak bo czytał z kartki i był bardzo podenerwowany :)

  98 92 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2018

  A co to sie stalo ze pierwszy materiał o nim który można komentować.

  44 11 Odpowiedz

Zobacz więcej