Myślenice

Radni Miejscy zakończyli kadencję 2014-18

Radni Miejscy zakończyli kadencję 2014-18

Dzisiaj swoją pracę zakończyli radni miejscy wybrani na kadencję 2014-18

Podczas ostatniego posiedzenia radni zakończyli pracę w tej kadencji oraz żegnali burmistrza Macieja Ostrowskiego.

Maciej Ostrowski pełnił funkcję burmistrza od 2003 roku. Po 15 latach nie ubiegał się o reelekcję. W minionych wyborach na swoje miejsce rekomendował Krzysztofa Halka, jednak na burmistrza Miasta i Gminy Myślenice mieszkańcy wybrali Jarosława Szlachetkę. Zaślubiny nowego burmistrza oraz radnych zaplanowano na sobotę na godz. 10.

Radnymi Miejskimi w latach 2014-2018 byli: KWW Macieja Ostrowskiego: Czesław Bisztyga, Agnieszka Węgrzyn, Kazimierz Dąbrowski, Adam Styczeń, Tomasz Wójtowicz, Kamil Ostrowski, Bogusław Podmokły, Jerzy Cachel, Eleonora Lejda-Kuklewicz, Maciej Górka, Stanisław Cichoń, Józef Błachut; KW Prawo i Sprawiedliwość: Wacław Szczotkowski, Robert Pitala, Jacek Dąbrowski, Stanisław Topa, Mateusz Suder, Piotr Sikora, Mirosław Fita; KW PSL: Aleksander Kowal; KWW Bęczarka Razem: Izabela Kutrzeba.

Powiązane tematy

Komentarze (6)

 • 15 lis 2018

  Prezesi też zakończyli. No i jak teraz Szlachetka spełni obietnicę wyborczą i odwoła prezesa wodociągów? Kolejny niespełniony punkt programu wyborczego po budżecie obywatelskim i to zanim został burmistrzem. No to może chociaż obniży opłaty za wodę i ścieki tak jak zapowiadał w swoim pierwszym punkcie sprawowania władzy.
  https://www.mzwikmyslenice.com.pl/aktualnosci,280.html

  15 17 Odpowiedz
 • 15 lis 2018

  Zloze rezygnacje , zeby czasem nie udalo im sie spelnic obietnicy wyborczej i mnie odwolac :D brawo bill - nazywasz sie urbanski? tylko sam prezes umial by samemu sobie za to przyklaskać :D

  18 9 Odpowiedz
 • 15 lis 2018

  Tyle czasu minęło a ty nadal nie załapałeś kim jestem. A ty jak tam nadal sprzedajesz telefony i wspierasz Kukiza?

  8 8 Odpowiedz
 • 16 lis 2018

  Panie Urbański kończ wść wstydu oszczędź.

  12 6 Odpowiedz
 • 16 lis 2018

  "Wszystko to zostało zrealizowane przy zachowaniu cen za wodę i ścieki poniżej średniej w Małopolsce"
  Jak widać można zostać prezesem nie znając matematyki na poziomie trzeciej klasy podstawowej.

  15 7 Odpowiedz
 • 16 lis 2018

  "Osaczony szczur w akcie desperacji wskoczył do sedesu i przeciskając się przez wąską gardziel muszli klozetowej posmakował chwilowej wolności. Nie wiedział jednak że popełnił błąd i sam wpuścił się w kanał."

  14 3 Odpowiedz

Zobacz więcej