Miasto

Myślenice: Nie ustąpił pierwszeństwa. Zagapił się i wjechał w busa wiozącego pasażerów [WIDEO]

Myślenice: Nie ustąpił pierwszeństwa. Zagapił się i wjechał w busa wiozącego pasażerów [WIDEO]

Na skrzyżowaniu ulic Pardyaka i Dunin-Brzezińskiego kierowca dostawczaka nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał na skrzyżowanie uderzając w busa wiozącego pasażerów

Do kolizji doszło w piątek 30 listopada w Myślenicach na skrzyżowaniu ulic Pardyaka i Dunin-Brzezińskiego. Dzisiaj myślenicka policja publikuje nagranie z tego wydarzenia.

Na filmie widzimy jak wyjeżdżający z drogi podporządkowanej kierowca dostawczego peugeota zagapił się i wjechał na skrzyżowanie wprost pod jadącego prawidłowo mercedesa, który na skutek zderzenia wjechał w zaparkowanego opla. Kierowcom i pasażerom nic poważnego się nie stało.

Film zamieszczamy ku przestrodze i jednocześnie apelujemy o ostrożność na drogach. Szczególnie teraz, kiedy warunki często bywają trudne - piszą policjanci.

Komentarze (18)

 • PANACEUM 4 gru 2018

  dobrze, że nie rano, kiedy w busach na 25 miejsc jest 100 osób

  77 3 Odpowiedz
 • 5 gru 2018

  Jakbyś miał odrobinę oleju to byś wiedział że te słupki i łańcuchy chronią pieszych przed samym sobą czyli żeby nie włazili na skrzyżowanie w niedozwolonym miejscu, do ochrony przed samochodami muszą być bariery energochłonne

  28 1 Odpowiedz
 • 4 gru 2018

  Parę dni temu przy kolizji zostało ścięte lustro na wylocie Mickiewicza/Słowackiego i też nie ma kto tego naprawić, czy trzeba następnego wypadku aby odpowiednie służby się tym zajęły? I kto za to odpowiada?

  29 1 Odpowiedz
 • 4 gru 2018

  pewnie limanowa:)

  23 5 Odpowiedz
 • 4 gru 2018

  Chyba kiedyś głową zahaczyłeś o taki słupek:)

  17 7 Odpowiedz

Zobacz więcej