Myślenice

Andrzej Pułka wicestarostą. Zobacz kto zasiądzie w zarządzie [WIDEO]

Andrzej Pułka wicestarostą. Zobacz kto zasiądzie w zarządzie [WIDEO]
Wicestarosta Andrzej Pułka/fot. myslenicki.pl

Podczas drugiej sesji radni powiatowi wybrali wicestarostę oraz członków zarządu

Przypominamy: w listopadzie podczas sesji inaguruacyjnej radni wybrali starostę, którym został Józef Tomal, przewodniczącego rady Tadeusza Żabę oraz wiceprzewodniczących, którymi zostali Maciej Ostrowski i Tadeusz Bochnia.

Dzisiaj radni wybierali wicestarostę, którym został Andrzej Pułka z klubu KWW Wspólnie dla Powiatu. Uzyskał 13 głosów poparcia. Przeciw głosowało 12 radnych.

 

Andrzej Pułka wcześniej był Radnym Powiatu i Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu. Zawodowo związany jest z ZSZiO w Sułkowicach. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, jest trenerem pływania.

Następnie odbyło się głosowanie na członków zarządu. Zostali nimi Rafał Kudas (etatowy członek), Bolesław Pajka i Krzysztof Trojan. Każdy z kandydatów zotał wybrany stosunkiem głosów 13 do 12.

Aktualny skład nowego Zarządu Powiatu Myślenickiego: Starosta Józef Tomal, Wicestarosta Andrzej Pułka, Rafał Kudas, Krzysztof Trojan oraz Bolesław Pajka.

Powiązane tematy

Komentarze

 • 6 gru 2018

  Czyli powiat nie dla PiS-u. Widział może ktoś bagietkę, bo coś cicho się zrobiło:)

  32 12 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 6 gru 2018

  kto organizował wybory pisu w powiecie myslenickim? ani w gminie myslenice ani w powiecie nie ma ich reprezentantow na glownych stanowiskach, nie maja odpowiedniej liczby radnych aby samodzielnie rzadzic. obsadzili burmistrza myslenic ale bez rady wojta pcimia z rada i wojta raciechowic. wedlug mnie to nie jest sukces. kto jest za to odpowiedzialny?

  39 7 Odpowiedz
 • 6 gru 2018

  Nadeszła nowa kultura polityczna, gdzie radni na stanowiska głosują sami na siebie, bo to wynika z matematyki 13 za. Takich cyrków to nie było nawet za głębokiej komuny. Zawsze taki kandydat dla przyzwoitości wstrzymywał się od głosu na siebie samego. Ale teraz podobno mamy pełną demokrację i przyzwoitość.

  26 29 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   7 gru 2018

   Jajcarz z Ciebie. Zarząd musiałby być spoza Rady. Zastanów się, kto zawalił kampanię, że PiS przegrał powiat. To wyjątkowa sztuka, aby tak PiSowski powiat przegrać. Dać się tak ograć , dziecinnie wspomagając konkurencję w Pcimiu. Gdyby PiSowscy wójtowie mieli jaja to powiat byłby w rękach PiS. Tokarnia, Pcim.

   15 2 Odpowiedz
  • Piotr 10 gru 2018

   A czemu nie dodałeś 12 przeciw ? Albo 12 za ? Druga strona też za sobą głosowała :D. Czyżbyś tego nie zauważył :D matematyka tutaj też działa :D

   klisdis napisał/a:

   Widział może ktoś bagietkę, bo coś cicho się zrobiło:)

   Wybory się skończyły i bagietka pewnie poszła karmić tych jak ona to nazywała: "kwiczących oderwanych od koryta." ( u siebie na dzielni :D) Przyjdą nowe a z nią bagietka ze swoją drużyną :D

   A Rafał K. to o ile dobrze kojarzę: szef lokalnych struktur i wiceszef małopolskiego SLD chyba z lat 2013-2014, ciekawe skąd ta zmiana.

   Co się burmistrz zmieni to nowy zastępca, burmistrz Maciej jeden, burmistrz Jarosław dwóch aż strach pomyśleć co będzie dalej :D. Może czas do jakiejś partii się zapisać a nóż i ja się na jakiegoś vice vice .......vice, załapię jak to tak ewoluuje :DD

   PS. ale tak rzeczywiście mocno PiS został ograny :D.

   4 2 Odpowiedz
   • 11 gru 2018

    Ten bagietka, już ma to co chciał- etat i skończył nadawać.

    4 1 Odpowiedz
 • 6 gru 2018

  Pytanie KTO wprowadził nową kulturę polityczną ?????? Czy aby nie Prawi i Sprawiedliwi ???

  31 19 Odpowiedz
 • 6 gru 2018

  zdjecie

  38 15 Odpowiedz
 • 7 gru 2018

  Brawo Andrzej

  15 14 Odpowiedz
 • 10 gru 2018

  Znana działacz socjalistyczny Kudas z SLD został etatowym członkiem zarządu powiatu. Za zasiadanie w zarządzie ma etacik w Strostwie. Bardzo ciekawa sprawa. Tomal to juz zupełnie odleciał , powinęła sie nózka Kudasowi to go na etacik do powiatu.

  Będą ze Szczotkowskim robić piaskownice po powiecie !

  9 8 Odpowiedz
  • 10 gru 2018

   powiedz to swojemu burmistrzowi, który przygotował etacik dla dwóch swoich vice....

   7 5 Odpowiedz
 • 11 gru 2018

  Słyszałem też na mieście że bagietka zajęła się teraz kuchnią dla burmistrza.

  4 1 Odpowiedz

Zobacz więcej