Myślenice

Andrzej Pułka wicestarostą. Zobacz kto zasiądzie w zarządzie [WIDEO]

Andrzej Pułka wicestarostą. Zobacz kto zasiądzie w zarządzie [WIDEO]
Wicestarosta Andrzej Pułka/fot. myslenicki.pl

Podczas drugiej sesji radni powiatowi wybrali wicestarostę oraz członków zarządu

Przypominamy: w listopadzie podczas sesji inaguruacyjnej radni wybrali starostę, którym został Józef Tomal, przewodniczącego rady Tadeusza Żabę oraz wiceprzewodniczących, którymi zostali Maciej Ostrowski i Tadeusz Bochnia.

Dzisiaj radni wybierali wicestarostę, którym został Andrzej Pułka z klubu KWW Wspólnie dla Powiatu. Uzyskał 13 głosów poparcia. Przeciw głosowało 12 radnych.

 

Andrzej Pułka wcześniej był Radnym Powiatu i Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu. Zawodowo związany jest z ZSZiO w Sułkowicach. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, jest trenerem pływania.

Następnie odbyło się głosowanie na członków zarządu. Zostali nimi Rafał Kudas (etatowy członek), Bolesław Pajka i Krzysztof Trojan. Każdy z kandydatów zotał wybrany stosunkiem głosów 13 do 12.

Aktualny skład nowego Zarządu Powiatu Myślenickiego: Starosta Józef Tomal, Wicestarosta Andrzej Pułka, Rafał Kudas, Krzysztof Trojan oraz Bolesław Pajka.

Powiązane tematy

Komentarze (13)

 • mysleniczaninzdziada 6 gru 2018

  kto organizował wybory pisu w powiecie myslenickim? ani w gminie myslenice ani w powiecie nie ma ich reprezentantow na glownych stanowiskach, nie maja odpowiedniej liczby radnych aby samodzielnie rzadzic. obsadzili burmistrza myslenic ale bez rady wojta pcimia z rada i wojta raciechowic. wedlug mnie to nie jest sukces. kto jest za to odpowiedzialny?

  39 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  6 gru 2018

  zdjecie

  38 15 Odpowiedz
 • 6 gru 2018

  Czyli powiat nie dla PiS-u. Widział może ktoś bagietkę, bo coś cicho się zrobiło:)

  32 12 Odpowiedz
 • 6 gru 2018

  Pytanie KTO wprowadził nową kulturę polityczną ?????? Czy aby nie Prawi i Sprawiedliwi ???

  31 19 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  7 gru 2018

  Jajcarz z Ciebie. Zarząd musiałby być spoza Rady. Zastanów się, kto zawalił kampanię, że PiS przegrał powiat. To wyjątkowa sztuka, aby tak PiSowski powiat przegrać. Dać się tak ograć , dziecinnie wspomagając konkurencję w Pcimiu. Gdyby PiSowscy wójtowie mieli jaja to powiat byłby w rękach PiS. Tokarnia, Pcim.

  15 2 Odpowiedz

Zobacz więcej