Myślenice

Burmistrz powołał swojego zastępcę. Został nim Mateusz Suder

Burmistrz powołał swojego zastępcę. Został nim Mateusz Suder

Mateusz Suder został powołany na stanowisko wiceburmistrza. Jarosław Szlachetka nie wyklucza powołania drugiego wiceburmistrza

Na stanowisko wiceburmistrza Jarosław Szlachetka powołał Mateusza Sudra, dotychczasowego radnego Rady Miejskiej w Myślenicach z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W wyborach samorządowych 2018 uzyskał najlepszy wynik (1023 głosy) spośród wszystkich kandydatów do Rady Gminy. Do tej pory pracował w Starostwie Powiatowym w Myślenicach.

- Na pewno będę chciał się spotkać i porozmawiać z pracownikami urzędu. W drugiej kolejności dokonam przeglądu zamówień publicznych, które były realizowane do tej pory w Gminie Myślenice - podczas konferencji prasowej zapowiedział nowy wiceburmistrz.

Dokładne zadania zastępcy burmistrza zostaną sprecyzowane w nowym regulaminie organizacyjnym urzędu zaś w obecnej chwili przejmie on obowiązki zgodne z dotychczasowymi regulacjami.

W trakcie konferencji burmistrz Jarosław Szlachetka nie wykluczył powołania drugiego wiceburmistrza. 

Powiązane tematy

Komentarze (53)

 • 7 gru 2018

  A co z obniżką za wodę? Zapomnieli?

  67 15 Odpowiedz
 • 7 gru 2018

  Aaaaa, chyba że pensją też się podzielą. To wtedy jestem ZA

  71 21 Odpowiedz
 • 7 gru 2018

  Dawniej jeden dawał rady a teraz potrzeba aż trzech!!?

  72 24 Odpowiedz
 • 7 gru 2018

  Nie zapominajcie o koledze od bucików:)

  64 15 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  7 gru 2018

  Program Korytko+ w gimie myślenickiej na start. Ciekawe tylko który to z forumowych nicków: Bagietka, Vivaldi, Myśleniczanin czy taki_gosc.

  No i trzeci w kolejce. Jaja czy co? Który będzie 'prawa reka', a ktory 'lewa'. O kurde, lewa chyba nie za bardzo bo się przecież kojarzy z lewakiem, toż to wygląda na dwie prawe ręce. Skoro robią jaja, to czy je mają? - Zobaczymy.

  60 13 Odpowiedz

Zobacz więcej